Veidai

2020.10.28 13:55

Geriausiai įvertintos „Šok su žvaigžde“ poros: pirmasis dešimtukas, piršlybos ir unikalūs tango

LRT.lt2020.10.28 13:55

„Tai pats tangiškiausias tango iš kada nors mano matytų šokių projektuose“, – Dovydui ir Melisai sakė teisėja Eglė Visockaitė, jiems parašiusį pirmąjį antrojo „Šok su žvaigžde“ sezono dešimtuką. Minėtoji pora tapo ketvirtojo projekto vakaro favoritais, o po 25 balus gavo net keturios poros.

Praėjusį šeštadienį su projektu atsisveikino atlikėja Monika Marija ir Justinas Mejeris-Ustin, savaite anksčiau „Šok su žvaigžde“ paliko verslininkė Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širmas.

Kovą tęsia dešimt porų: atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, floristas, dekoratorius Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, dainininkė, aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, aktorius Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė ir Rafalas Narkevičius, stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, aktorius, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėjas Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas.

Dalyvių pasirodymus šeštadienį studijoje stebėjo ir vertino projekto teisėjai: 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas, Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoja Eglė Visockaitė.

Geriausiai praėjusį savaitgalį pasirodė Dovydas ir Melisa, kurių ketvirtasis projekto šokis buvo įvertintas 27 teisėjų balais. E. Visockaitė poros tango vadino „pačiu tangiškiausiu iš kada nors matytų šokių projektuose“ ir už šokį skyrė 10 balų. Tai pirmasis dešimtukas antrąjame „Šok su žvaigžde“ sezone.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. IV laida

Praėjusį savaitgalį net keturios poros pelnė po 25 balus. Viena jų – Edgaras ir Katerina, atlikę lėtą valsą, ant parketo atnešusį ramybės ir elegancijos. „Edgarai, šaunuolis. Jūs puikiai sušokote lėtą valsą“, – porai gerų žodžių negailėjo E. Visockaitė. Dar daugiau komplimentų pažėrė L. Chatkevičiūtė, sakiusi, kad šokis ją labai sužavėjo, o porą ji vadino vienais iš vakaro favoritų.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. IV laida

Tiek pat balų pelnė ir Vaidas bei Ieva Brigita, įrodę, kad elegantiškąjį fokstrotą galima šokti įsisukus į pižamą ir patogius namų drabužius, jaukiai ir šiltai.

Šok su žvaigžde. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. IV laida

Prijuostę užsijuosusi Kristina su Justu spinduliavo gerą nuotaiką ir pasakojo smagią istoriją apie tai, kaip vaikinas peršasi savo išrinktajai. Pasirodymą vainikavo ir poros bučinys. „Ši nuotaika buvo tikra ir ji persikėlė į judesį bei papildė jūsų šokį. Turbūt tai geriausias šiame projekte sušoktas džaivas. Be to, labai džiaugiuosi, kad šokdami pažvelgėte į teisėjus, juk mes vieninteliai žiūrovai šioje studijoje. Aš tai labai vertinu“, – dėkojo J. Kučinskas.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. IV laida

„Man labai patinka grupė „Solo Ansamblis“, ypač jų daina „Moteris“, kurią apskritai galiu pavadinti viena man gražiausių dainų“, – atskleidė Jovita, drauge su Rafalu pagal šį kūrinį atlikusi tango. „Turbūt šis tango yra unikalus – niekas kitas turbūt nešoko tango pagal tokią muziką“, – iškart po pasirodymo svarstė laidos vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Šok su žvaigžde. Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič. IV laida

Visų dalyvių pasirodymai – laidos įraše.

Šok su žvaigžde IV laida. Pirmasis dešimtukas, nuotaikingi pasirodymai ir atsisveikinimas su Monikos Marijos ir Justino pora
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt