Veidai

2020.10.25 18:59

Koronavirusu užsikrėtęs Tapinas apie infekcijos sukeltus simptomus: ne ta patirtis, kurią norėčiau pakartoti

LRT.lt2020.10.25 18:59

Koronavirusu užsikrėtęs visuomenininkas, žurnalistas Andrius Tapinas sekmadienį vakare pasidalijo žinia apie savo savijautą. A. Tapino teigimu, jo savijauta – vidutinė, jis jaučia COVID-19 infekcijai būdingus simptomus.

„Užgulta nosis ir lengvas galvos skausmas, bet kaulų laužymas, visa laimė, praėjo ir šiąnakt jau galėjau normaliai miegoti. Ne ta patirtis, kurią norėčiau pakartoti.

Ir aš suprantu, kad medikų patarimai ir prašymai pasisaugoti jau visiems atsibodo ir mes pavargom nuo tos nuolatinės covidinės įtampos.

Bet visiems krepšinio sirgaliams arenose, visiems, kurie veržiasi į prekybos centrus ir vaikšto juose nusismaukę kaukes (nepatikėsit, bet Klaipėdos „Akropolyje“ 80 proc. tokių), ir visiems, kurie apskritai piktinasi, kad kaukės varžo jų laisvę, aš noriu pasakyti vieną dalyką.

Kol kas man tai buvo tik dvi naktys. Kai laužo visą kūną. Rankas, kojas, nugarą. Kai tu vartaisi ir vartaisi, keisdamas pozas, kad kaip nors rastum tą išganingą, kur bent penkias minutes neskaudėtų ir būtų nors kažkiek ramybės, kai geri tabletes, bet jos nieko nepadeda. Nei pirmą nakties. Nei antrą nakties. Nei trečią. Nei ketvirtą. Ir ryto sulauki, tarsi tave būtų tris kartus pervažiavęs volas su itin neblaiviu piliečiu už vairo. Ir visai nelauki dar vienos tokios nakties.

Ir čia man dar kol kas yra viena švelniausių šito „draugo“ formų. Bet neleiskit savo šventei sustoti. Tas netrukus būsiantis 1000 užsikrėtimų per dieną tikrai ne rodiklis“, – feisbuko paskyroje rašo jis.

Ačiū visiems už gerus žodžius ir linkėjimus. Atsilaikysim ir viskas bus gerai. Savijauta tokia vidutinė, užgulta nosis...

Posted by Andrius Tapinas on Sunday, October 25, 2020

LRT.lt primena, kad šeštadienį A. Tapinas patvirtino, kad jam nustatyta COVID-19 infekcija.

Taip pat skaitykite