Veidai

2020.10.24 20:08

„Šok su žvaigžde“ plaukiojo laivai ir skambėjo lietuviška muzika: su projektu atsisveikino Monika Marija

atnaujinta 23.03, papildyta Monikos Marijos komentaru
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.24 20:08

Į studiją įplaukė laivu, šoko su pižama, neoniniais šortais, atsinešė sofą ir net vestuvinę gėlių arką. Taip ir kitaip teisėjus bei žiūrovus stengėsi nustebinti „Šok su žvaigžde“ poros. Dovydas ir Melisa pelnė pirmąjį šio projekto dešimtuką, o su projektu atsisveikino Monikos Marijos ir Justino pora.

Susumavus teisėjų balus ir žiūrovų balsus, „Šok su žvaigžde“ paliko Monikos Marijos ir Justino pora. Ir nors projektas atlikėjai baigėsi, panašu, šokiai iš jos gyvenimo niekur nedings.

„Šokiai jau tapo mano aistra. Užsirašiau į papildomas pamokas ir pastaruoju metu šokti mokiausi jau ne tik su Justinu, bet ir su kitais treneriais. Šis projektas buvo labai didelis iššūkis, bet džiaugiuosi, kad mes su Justinu padarėme viską, ką galėjome. Galime savimi didžiuotis“, – portalui LRT.lt sakė Monika Marija.

Po šio vakaro kovą projekte tęsia dešimt porų – jau daugiau nei mėnesį repeticijų salėje dirba atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė, floristas Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, prodiuseris Dovydas Laukys, aktorius Arnoldas Eisimantas, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė, stilistas Joringis Šatas ir jų partneriai, profesionalūs šokėjai.

Dėl pasaulį sukrėtusios pandemijos antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebėjo ir vertino projekto teisėjai: 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas, Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoja Eglė Visockaitė. Savo simpatijas balsais galėjo paversti ir televizijos žiūrovai, balsavę telefonu. Vakaro pabaigoje teisėjų balai ir žiūrovų balsai sumuojami, o mažiausiai jų surinkusi pora palieka projektą.

„Šį šokį vadina vestuvėmis, tad jei bus ketvirtas šokis, jis bus medaus mėnuo“, – praėjusią savaitę eteryje juokavo Arnoldas, šįkart su partnere Ieva atlikę rumbą. Kaip pastebėjo E. Visockaitė, viena stipriausių Arnoldo pusių – mokėjimas parodyti dėmesį partnerei, tai jis puikiai darė ir šįvakar šokio aikštelėje. Galbūt dėl parodyto dėmesio, J. Kučinskui ir L. Chatkevičiūtei pasirodė, kad Ieva savo partnerį ant parketo kiek užgožė.

Šok su žvaigžde. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. IV laida

Už jausmingą ir išgyventą rumbą teisėjai porai skyrė 19 balų. Beje, Arnoldui ir Ievai šią savaitę ruoštis pasirodymui padėjo ir žinomas kino režisierius Donatas Ulvydas. „Maloniai nustebino tai, kad Ieva yra be 5 min aktorė“, – šypsojosi jis.

„Norėčiau, kad šokis taptų mano antrąja aistra. Panašu, kad taip ir bus“, – kalbėjo Monika Marija, drauge su Justinu ant parketo sukėlusi tikrų tikriausią pasadoblio aistrų bangą. Žengę į studiją jie dar nežinojo, kad tai – jų atsisveikinimo su projektu šokis.

„Jūsų choreografija daro įspūdį, tačiau pasirinkti drabužiai šiek tiek paslėpė jūsų kūną ir šokio žingsnius“, – svarstė L. Chatkevičiūtė, o J. Kučinskas skubėjo paprieštarauti – jam patiko ir drabužiai, ir šokį stebėti jam buvo įdomu. Šiuolaikiškas ir modernus poros pasodoblis surinko 18 teisėjų balų.

Šok su žvaigžde. Monika Marija ir Justinas Mejeris. IV laida

Pasodoblį keitė tango, kai ant parketo žengė vieni iš projekto lyderių pagal teisėjų balus Dovydas ir Melisa. „Dar kartą sveikinu – Dovydas aikštelėje vedė moterį, partnerę“, – pasirodymą gyrė J. Kučinskas, o E. Visockaitė poros tango vadino „pačiu tangiškiausiu iš kada nors matytų šokių projektuose“.

Komplimentų negailėję teisėjai porą apdovanojo 27 balais. Beje, Eglė Visockaitė Dovydui ir Melisai skyrė 10 balų. Tai pirmasis dešimtukas antrąjame „Šok su žvaigžde“ sezone.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. IV laida

Žadėjusi, kad išvysime ją kitokią nei prieš tai buvusius šeštadienius, Monika šįkart buvo tikras energijos užtaisas. Jiedu su Rolandu žiūrovams pademonstravo spalvingą ir smagų džaivą.

„Džiaugiuosi, kad Monika atsipalaidavo ir mėgavosi šokiu. Nuotaiką jūs tikrai perteikėte – straksėjote kaip du varliukai“, – šypsojosi E. Visockaitė. Už gerą nuotaiką dėkojo ir L. Chatkevičiūtė, o J. Kučinskas prisipažino, kad buvo šokiruotas ryškių Rolando šortų.

Matydami, kaip energingai šoka pora, iš savo kėdžių pakilo ir teisėjai Justas su Egle, pademonstravę, kaip reikėtų atlikti tam tikrus šokio elementus. Juos čia pat atkartojo ir Monika su Rolandu. Teisėjai už džaivą skyrė 18 balų.

Šok su žvaigžde. Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. IV laida

Po pirmųjų trijų aistringų bei linksmų pasirodymų, Edgaro ir Katerinos lėtas valsas ant parketo atnešė ramybės ir elegancijos.

„Edgarai, šaunuolis. Jūs puikiai sušokote lėtą valsą“, – porai gerų žodžių negailėjo E. Visockaitė. Dar daugiau komplimentų pažėrė L. Chatkevičiūtė, sakiusi, kad šokis ją labai sužavėjo, o porą ji vadino vienais iš savo šio vakaro favoritų. Gėrio ir vilties kupinas šokis įvertintas 25 balais.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. IV laida

Joringis pasakojo, kad pasodoblis – labiausiai jo lauktas šokis šiame projekte. „Jau pradėjau jį jausti ir tikiu, kad išgyvensiu jį ir ant parketo“, – ketvirtadienį atsakydamas į projekto žiūrovų klausimus instagrame pripažino jis.

Su Viktorija jie ne tik atliko įdomią šokio interpretaciją, bet ir nukėlė žiūrovus į Italiją. „Šis šokis man paliko įspūdį, tik dar nežinau, kokį. Manau, kad už tai iš manęs tikrai sulauksite gero įvertinimo“, – kalbėjo E. Visockaitė. Pora surinko 20 balų.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. IV laida

„Man labai patinka grupė „Solo Ansamblis“, ypač jų daina „Moteris“, kurią apskritai galiu pavadinti viena man gražiausių dainų“, – atskleidė Jovita, drauge su Rafalu pagal šią dainą atlikusi tango.

„Turbūt šis tango yra unikalus – niekas kitas turbūt nešoko tango pagal tokią muziką“, – iškart po pasirodymo svarstė V. Rumšas jaunesnysis. Šokį pavykusiu vadino ir teisėjai, skyrę porai 25 balus.

Šok su žvaigžde. Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič. IV laida

Kristinai ir Justui prieš pasirodymą patarimus dalijo ne vieną šokių projektą laimėjęs šokėjas Deividas Meškauskas ir jo mylimoji aktorė Ineta Stasiulytė.

KaYra sakė, kad dar būdama paauglė, stebėdavo šią šokėjų porą panašiame projekte, ją palaikydavo ir semdavosi iš įkvėpimo: „Seniai svajojau susitikti su savo paauglystės ikonomis. Kai pasidalinau šia svajone su Justu, nustebau sužinojusi, kad jis ir Deividas – geri draugai, tad vis užsimindavau apie tai, kaip žaviuosi šia pora ir vildavausi, kad kada nors susitiksime gyvai.“

Prijuoste pasipuošusi Kristina su Justu spinduliavo gerą nuotaiką ir pasakojo smagią istoriją. „Ši nuotaika buvo tikra ir ji persikėlė į judesį bei papildė jūsų šokį. Turbūt tai geriausias šiame projekte sušoktas džaivas. Be to, labai džiaugiuosi, kad šokdami pažvelgėte į teisėjus, juk mes vieninteliai žiūrovai šioje studijoje. Aš tai labai vertinu“, – dėkojo J. Kučinskas.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. IV laida

Elegantiškąjį fokstrotą galima sušokti ir labai jaukiai bei šiltai, be spindinčios ilgos suknelės ar kostiumo. Tai įrodė Vaidas ir Ieva Brigita, kurie sukosi ant parketo su pižama ir patogiais drabužiais, kokius turbūt dėvėjo ir kai kurie projekto žiūrovai, šį „Šok su žvaigžde“ poros pasirodymą stebėję prie televizijos ekranų.

„Ne veltui fokstrotas vadinamas vienu sudėtingiausių šokių, tačiau mums jis labai patiko“, – iškart po pasirodymo kalbėjo Vaidas. Ir nors fokstrotas ganėtinai sudėtingas šokis, panašu, kad porai pavyko jį sušokti gerai – teisėjai jiems skyrė 25 balus.

Šok su žvaigžde. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. IV laida

Į studiją Richaras ne įėjo, o įplaukė laiveliu „Palanga“. Netrukus suskambo sena lietuviška daina, pagal kurią Richardas ir Eglė atliko sambą.

„Šokio idėją įkvėpė Palanga, o tiksliau viena sena šeimos nuotrauka. Tikiu, kad panašią savo albume galėtų rasti kone kas antras žmogus, kažkada lankęsis Palangoje. Man atrodo, kad ir žiūrėdami mūsų su Egle šokį žmonės galėjo pajausti kažkiek nostalgijos, meilės, prisiminti buvusias vasaras“, – pasakojo Richardas, minėta nuotrauka pasidalijęs ir savo socialiniame tinkle.

„Koks nerealus šokis – nuo juoko, man net paskaudo skruostus. Šis laikmetis ir stilistika jums labai tiko, net ir už klaidas norisi atleisti“, – džiūgavo E. Visokckaitė. O L. Chatkevičiūtė pasijuto taip, tarsi būtų patekusi į Palangą prieš kelis dešimtmečius, o poros šokis priminė legendinių šokėjų Jūratės ir Česlovo Norvaišų karjeros laikus. Samba įvertinta 22 balais.

Beje, po pirmojo iškritimo vakaro Richas savo partnerę nusprendė nustebinti ir pakvietė išbandyti ganėtinai ekstremalią pramogą. „Aš kartą jau šokau su parašiutu, tačiau žinojau, kad mano partnerė nieko panašaus dar nedarė. Taigi labai norėjau ją nustebinti. Po praėjusio šeštadienio laidos pasikviečiau ją pasivaikščioti po mišką, nusiraminti, pasisemti stiprybės, o iš tiesų nuvažiavome į vietą, kur jos laukė staigmena“, – portalui LRT.lt prieš pasirodymą pasakojo Richardas.

Šok su žvaigžde. Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė. IV laida

Dar viena lietuviška daina nuskambėjo prasidėjus Dovilės ir Edvino Vienos valsui. Ir nors komisija porai turėjo šiokių tokių pastabų, E. Visockaitė patikino, kad šokis ją paveikė. „O tai nutinka retai“, – sakė ji. Poros valsas įvertintas 24 balais.

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. IV laida

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje ir laidos įraše.

Šok su žvaigžde IV laida. Pirmasis dešimtukas, nuotaikingi pasirodymai ir atsisveikinimas su Monikos Marijos ir Justino pora

„Šok su žvaigžde“ užkulisiuose – netikėti bičiulių klausimai dalyviams ir savo šeimininką Vaidą Baumilą palaikanti keturkojė Bitė.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai: netikėti draugų klausimai poroms ir ruoštis padedanti Bitė

Taip pat skaitykite