Veidai

2020.10.23 12:29

Ko „Šok su žvaigžde“ tikėtis šeštadienį: šeimos nuotraukų įkvėpti pasirodymai ir staigmenos partnerei

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.23 12:29

Panašu, kad šį šeštadienį projekte „Šok su žvaigžde“ skambės nemažai lietuvių kūrėjų muzikos – galėsite pamatyti, kaip atrodo samba ar tango, šokami pagal lietuviškus kūrinius. Be to, vieną iš pasirodymų įkvėpė sena nuotrauka iš atostogų Palangoje. Ir tai tik maža dalis to, ką šeštadienį išvys LRT TELEVIZIJOS žiūrovai.

Anksčiau niekada nesimokęs šokti LRT OPUS laidų vedėjas Richardas Jonaitis jau kurį laiką pluša repeticijų salėje ir mokosi šokio žingsnelių. Šį savaitgalį įšvysime ketvirtąjį jo pasirodymą projekte „Šok su žvaigžde“.

„Du prieš tai buvę mūsų šokiai buvo ganėtinai dramatiški, tad norėjosi sušokti ką nors lengvesnio ir žaismingesnio. Šokio idėją įkvėpė Palanga, o tiksliau viena sena šeimos nuotrauka. Tikiu, kad panašią savo albume galėtų rasti kone kas antras žmogus, kažkada lankęsis Palangoje.

Man atrodo, kad ir žiūrėdami mūsų su Egle šokį žmonės galės pajausti kažkiek nostalgijos, meilės, prisiminti buvusias vasaras“, – pasakojo Richardas, minėta nuotrauka pasidalijęs ir savo socialiniame tinkle.

Šeštadienio sambą pora šoks pagal seną lietuvišką kūrinį. „Džiugu, kad pavyko rasti 7-ojo dešimtmečio kūrinį, kuriame skamba sambos ritmai, savo pasirodymui“, – atskleidė jis.

Beje, reportaže prieš laidą bus galima pamatyti, kokią ganėtinai ekstremalią staigmeną Richardas sugalvojo savo partnerei.

„Aš tokią pramogą esu jau išbandęs, tačiau žinojau, kad mano partnerė nieko panašaus dar nedarė. Taigi labai norėjau ją nustebinti. Po praėjusio šeštadienio laidos pasikviečiau ją pasivaikščioti po mišką, nusiraminti, pasisemti stiprybės, o iš tiesų nuvažiavome į vietą, kur jos laukė staigmena“, – intriguoja „Šok su žvaigžde“ dalyvis. Kaip jis nustebino savo partnerę žiūrovai išvys jau šeštadienio vakarą.

Savaitgalio pasirodymui intensyviai ruošiasi ir aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė su partneriu Rafalu. Emocingą tango jiedu, kaip ir Richardas, atliks pagal lietuvių muzikantų kūrinį. „Man labai patinka grupė „Solo Ansamblis“ ir jų daina, pagal kurią šoksime šįkart, man apskritai viena gražiausių dainų“, – patikino ji.

Kas kartą „Šok su žvaigžde“ po jausmingą ar užkuriančią istoriją papasakojanti Jovita sako, kad ir šįkart istorija bus. „Galbūt ir specialybė diktuoja taip, kad kaskart dėliojasi istorijos. Be to, tango įpareigoja – pats šokis labai aistringas ir kupinas jausmo“, – šyptelėjo ji.

Aistras ant parketo žada ir stilistas Joringis Šatas, šią savaitę atsakęs į LRT instagramo žiūrovų klausimus. „Vieną iš savo svajonių šokių, Vienos valsą, projekte jau sušokau. Labai jo laukiau. Ir galbūt neatlikau jo labai techniškai, bet tikrai jį pajaučiau ir išjaučiau. Šį savaitgalį atliksiu turbūt labiausiai lauktą savo šokį – pasodoblį.

Taigi žiūrovai, kurie mane matė linksmą ar jautrų, šįkart mane išvys dar kitokį – aistringą. Manau, kad bus labai gražus pasirodymas, nes aš jį jau pradedu jausti, tikiu, kad pavyks j išgyventi ir ant parketo“, – šeštadienį prie ekranų kvietė Joringis.

Apie tai, ką Joringis veikia laisvalaikiu, ką pasiimtų į kelionę aplink pasaulį ir maisto ruošimą – vaizdo įraše.

View this post on Instagram

@joringis atsako į žiūrovų klausimus 🌟🕺

A post shared by LRT (@lrt.lt) on

Kristinai Radžiukynaitei – KaYrai ir jos šokių partneriui Justui prieš pasirodymą patarimus dalino ne vieną šokių projektą laimėjęs šokėjas Deividas Meškauskas ir jo mylimoji – aktorė Ineta Stasiulytė.

Kristina dalinasi, kad dar būdama paauglė, ji stebėdavo šią šokėjų porą, ją palaikydavo ir semdavosi iš jos įkvėpimo: „Deividas bei Ineta buvo mano mėgstamiausia šokių pora ir pavyzdys, todėl seniai svajojau susitikti su savo paauglystės ikonomis. Kai pasidalinau šia svajone su Justu, nustebau sužinojusi, kad jis ir Deividas – geri draugai, tad vis užsimindavau apie tai, kaip žaviuosi šia pora ir vildavausi, kad kada nors susitiksime gyvai.“ Justas ir Deividas artimai bendrauja jau kelerius metus.

Vis dėlto, KaYros svajonė susitikti su savo mėgstama šokėjų pora, pareikalavo ir įdirbio: „Nors daug prisijuokėme, Justui buvo išknistas protas, man – kūnas. Ineta ir Deividas mus išrakinėjo nuo galvos iki kojų. Šių profesionalų palaikymas skatina dar labiau susikaupti, repetuoti ir judėti pirmyn.“

Pagal originalų BBC formatą kuriamame projekte „Šok su žvaigžde“ taip pat dalyvauja atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, Monika Marija, floristas, buvęs kunigas Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, dainininkas Dovydas Laukys, aktorius Arnoldas Eisimantas, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė.

Dėl pasaulį sukrėtusios pandemijos antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebi ir vertina projekto teisėjai. Savo simpatijas balsais gali paversti ir televizijos žiūrovai, balsuojantys telefonu. Balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Prisiminkite praėjusios savaitės laidą:

Šok su žvaigžde III laida. Pirmasis poros iškritimas: projektą paliko Eskedar ir Vykintas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt