Veidai

2020.10.26 18:33

Klausiate – atsakome. Kam bus skirti pinigai, surinkti iš „Šok su žvaigžde“ žiūrovų balsavimo?

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.26 18:33

Labiausiai patinkančias LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ poras televizijos žiūrovai gali palaikyti balsuodami telefonu. Kadangi skambučiai kainuoja, žiūrovai teiraujasi, kam bus skirtos lėšos, surinktos iš žiūrovų balsų.

Į klausimą projekto „Šok su žvaigžde“ gerbėjams atsako LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas.

Kiekvieną šeštadienį patikusias poras televizijos žiūrovai gali palaikyti balsuodami trumpuoju telefono numeriu 1669. Iš vieno numerio galima skambinti penkis kartus, o skambučio kaina – 0.60 Eur. Per visą projektą žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

„Ta dalis pinigų, kuri už skambučius atitenka LRT, bus lygiomis dalimis išdalinta visiems „Šok su žvaigžde“ finalo dalyviams. Taip buvo ir praėjusiais metais.

Tokio principo laikomasi ir per nacionalinę „Eurovizijos“ atranką, kai žiūrovai balsuoja už labiausiai patikusius atlikėjus, tik tuo atveju, lėšos, kurias LRT surenka iš žiūrovų skambučių, įteikiamos nacionalinės atrankos nugalėtojui. Ir nors šiemet „Eurovizija“ dėl pandemijos neįvyko, grupei „The Roop“ surinkti pinigai buvo įteikti“, – sako A. Giržadas.

LRT.lt primena, kad siekiant neskatinti telefoninio balsavimo varžybų, laidos pabaigoje žiūrovų balsų lentelė neskelbiama – visų dvylikos šio sezono laidų žiūrovų balsavimo rezultatai bus paskelbti pasibaigus projektui.

Po pirmojo projekto sezono finalo, kuriame triumfavo atlikėjos Paulos ir profesionalaus šokėjo Gedvino Meškausko pora, portale LRT.lt buvo paviešinta visų laidų balsavimo lentelė ir žiūrovai galėjo pamatyti, kurios poros sulaukė daugiausia palaikymo.

„Šok su žvaigžde“ kuriamas pagal originalų britų transliuotojo BBC formatą, kuriuo remiantis žiūrovų balsai apskritai neskelbiami. Lietuvai, kuri tapo pirmąja Baltijos šalimi, įsigijusia teises į šio projekto formatą, buvo padaryta išimtis žiūrovų balsavimo rezultatus paskelbti po finalinės laidos“, – pasakojo A. Giržadas.

Šok su žvaigžde IV laida. Pirmasis dešimtukas, nuotaikingi pasirodymai ir atsisveikinimas su Monikos Marijos ir Justino pora

LRT.lt primena, kad projekte „Šok su žvaigžde“ dalyvauja poros, sudarytos iš profesionalių šokėjų ir žinomų atlikėjų, aktorių, eterio veidų ar verslininkų.

Kovą tęsią atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė, floristas, buvęs kunigas Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, prodiuseris Dovydas Laukys, aktorius Arnoldas Eisimantas, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, aktorė ir fotografė Jovita Balčiūnaitė, stilistas Joringis Šatas. Su projektu atsisveikino kavos fėja vadinama verslininkė Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širmas bei atlikėja Monika Marija ir Justinas Mejeris-Ustin.

Taip pat skaitykite

Populiariausi