Veidai

2020.10.29 17:43

Klausiate – atsakome. Kodėl „Šok su žvaigžde“ poros po pasirodymo nenusilenkia žiūrovams?

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.29 17:43

Akyliausiems projekto „Šok su žvaigžde“ žiūrovams pro akis neprasprūsta net ir menkiausios smulkmenos – atsiranda ir besidominčių, kodėl poros po savo pasirodymų nenusilenkia žiūrovams.

Į klausimą projekto „Šok su žvaigžde“ gerbėjams atsako LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas.

„Projektas kuriamas pagal originalų BBC formatą, pagal kurį numatyta, kad nusilenkimų, kuriuos galima išvysti sportinių šokių varžybose, dalyviai neatlieka – daug svarbiau pamatyti emocijas, lydinčias poras vos pasibaigus šokiui ir laukiant teisėjų žodžio“, – paaiškina jis.

LRT.lt primena, kad projekte „Šok su žvaigžde“ dalyvauja poros, sudarytos iš profesionalių šokėjų ir žinomų atlikėjų, aktorių, eterio veidų ar verslininkų.

Treniruočių salėje repetuoja atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė, floristas, buvęs kunigas Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, prodiuseris Dovydas Laukys, aktorius Arnoldas Eisimantas, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, aktorė ir fotografė Jovita Balčiūnaitė, stilistas Joringis Šatas. Su projektu atsisveikino kavos fėja vadinama verslininkė Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širmas bei atlikėja Monika Marija ir Justinas Mejeris-Ustin.

Šok su žvaigžde IV laida. Pirmasis dešimtukas, nuotaikingi pasirodymai ir atsisveikinimas su Monikos Marijos ir Justino pora

Taip pat skaitykite