Veidai

2020.10.21 17:12

Savo jubiliejaus dieną Jean`as-Claude`as Van Damme`as išgelbėjo kelių mėnesių čihuahua nuo mirties

LRT.lt2020.10.21 17:12

Spalio 18-ąją 60-ąjį gimtadienį atšventęs aktorius Jean-Claude`as Van Damme`as ne tik priiminėjo gimtadienio sveikinimus, bet ir kreipėsi į savo socialinio tinklo sekėjus, siekdamas išgelbėti kelių mėnesių čihuahua veislės kalytę, kuriai grėsė būti užmigdytai.

Kaip rašoma „New York Times“, ši istorija prasidėjo dar rugsėjį, kai norvegas Alexey`us Iversenas iš čihuahua veislės šuniukus į Oslą gabenusių bulgarų įsigijo augintinę, vos poros mėnesių Rayą.

Po to, kai šeimininkas kalytę nunešė veterinarui, pastarajam kilo įtarimų, kad bulgariški keturkojės dokumentai yra padirbti. Veterinaras ilgai nelaukdamas apie tai pranešė atitinkamoms institucijoms. Po savaitės šeimininkas buvo informuotas, kad nelegaliai į šalį atgabenta kalytė bus užmigdyta, nes jos tėvynė Bulgarija atsisako kalytę priimti.

Pats šeimininkas savo instagrame kreipėsi į socialinių tinklų vartotojus, prašydamas padėti išgelbėti mažąją Rayą.

„Dėl padirbtų dokumentų Rayai neleidžiama grįžti ir į Bulgariją. Tad atsisakius šaliai ją priimti, ketinama mažylę užmigdyti. Vienintelis būdas išgelbėti keturkoję – įtikinti norvegų ir bulgarų institucijas pakeisti savo nuomonę. <...> Manau, kad tai labai nehumaniškas sprendimas. Tai buvo mano kaltė, kad aš tinkamai nepatikrinau šuns dokumentų, tačiau Raya dėl to nekalta“, – prie peticijos rašė A. Iversenas. Per kelias dienas peticiją pasirašė apie 15 tūkst. internautų.

Peticiją pasirašė ir nuoroda į ją savo socialiniame tinkle pasidalijo ir Holivudo žvaigždė Jean`as-Claude`as Van Damme`as, prašęs padėti išgelbėti mažąją keturkoję.

„Maldauju, mano gimtadienio proga, Norvegijos maisto saugos tarnybos prašau išgelbėti mažąją čihuahua. Įvyko klaida, žmonės netinkamai užpildė dokumentus“, – „The Guardian“ citavo Holivudo legendą. Jo pastangos nenuėjo veltui – nuspręsta, kad šuniukas nebus užmigdytas, tačiau ir naujasis šeimininkas turės su juo atsisveikinti – Raya bus sugrąžinta į Bulgariją, jai ieškomi nauji šeimininkai.

Aktorius ir pats turi čihuahua veislės šunį, taip pat garsėja kaip keturkojų mylėtojas, ne kartą aukojęs pinigų gyvūnų teisių organizacijoms ir prieglaudoms.

View this post on Instagram

Birthday Boy 🥳🥳🥳

A post shared by Jean-Claude Van Damme (@jcvd) on

Taip pat skaitykite