Veidai

2020.10.20 12:44

Trys geriausiai teisėjų įvertintos „Šok su žvaigžde“ poros: nuo dramų karalių iki indiškos sambos

LRT.lt2020.10.20 12:44

„Šis šokis turėtų įeiti į istoriją“, – po vienos iš „Šok su žvaigžde“ porų pasirodymo kalbėjo projekto teisėjas Justas Kučinskas. Panašių frazių nuskambėjo ir daugiau. Juk dalyviai stengiasi ne tik gerai sušokti, bet ir sugalvoti ką nors originalaus. Kol poros vėl ruošiasi nustebinti, prisiminkite geriausiai įvertintus trečiosios laidos šokius.

Praėjusį šeštadienį (susumavus trijų laidų teisėjų balus ir žiūrovų balsus) su projektu atsisveikino pirmoji pora – savaitgalį neišvysime verslininkės, kavos fėjos Eskedar ir Vykinto Širmo. Likusioms vienuolikai porų kova prasidės iš naujo – kam teks palikti projektą, lems tai, kaip teisėjai poras įvertins ir kiek žiūrovų palaikymo jos sulauks šeštadienį.

Kai kurie dalyviai nuo projekto pradžios neapleidžia aukštų pozicijų teisėjų balų lentelėje ir po kiekvienos laidos išlieka tarp favoritų.

Vieni tokių – geriausiai praėjusį šeštadienį įvertinti Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė, kurių rumba pelnė 27 teisėjų balus. Po trijų laidų poros sąskaitoje buvo 76 teisėjų balai, jie buvo antri komisijos balų lentelėje.

Šok su žvaigžde. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. III laida

Komisijos narys J. Kučinskas porą gyrė už tai, kad jie nesislepia už vaidmenų bei kaukių ir tiesiog stengiasi atlikti gražų šokį. „Šiandien emociškai jaučiuosi atidavęs viską, be to, labai smagu, kad komisija pastebėjo, jog ant parketo tampame tikra šokių pora – norėjau įrodyti Ievai Brigitai, kad galiu su ja šokti“, – iškart po šio šeštadienio rumbos kalbėjo Vaidas.

Vienu teisėjų balu mažiau (26) surinko Dovydo Laukio ir Melisos Valinovič pora, kurie po trijų laidų buvo komisijos balų lentelės lyderiai, savo sąskaitoje turėję 77 balus.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. III laida

Originalumo nestokojanti pora pasirinko netikėtą sprendimą – atliko indiškais motyvais papildytą sambą. „Dėkoju už jūsų pasiūlytą interpretaciją – šis šokis turėtų patekti į istoriją. Labai gerai“, – kalbėjo J. Kučinskas. Dviejų kultūrų sintezė sužavėjo ir teisėjus Virginijų Visocką bei Liną Chatkevičiūtę.

Ketvirtąją vietą su 67 teisėjų balais bendroje trijų laidų komisijos lentelėje užėmė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, o praėjusio šeštadienio laidoje pora džiaugėsi trečiąja teisėjų balų lentelės vieta (24 balai).

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. III laida

Buvę ir pasakų herojais, ir per karantiną dainuojančiais italais, Edvinas ir Dovilė šįkart tapo aistringai santykius besiaiškinančia pora. „Edvinas yra dramų karalius šiame projekte“, – šypsojosi L. Chatkevičiūtė, negailėjusi porai komplimentų.

LRT.lt primena, kad projekte taip pat dalyvauja atlikėjos Monika Linkytė, Monika Marija, floristas ir dekoratorius Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius Arnoldas Eisimantas, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė, stilistas Joringis Šatas. Su projektu jau atsisveikino Eskedar ir Vykintas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt