Veidai

2016.01.21 19:16

A. Pilvelytė apie „Euroviziją“: šiemet tikrai einu nugalėti

Pagreitį įgavusioje nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje jau pasirodė visi konkurse dalyvaujantys atlikėjai. Vieni dalyviai savo pavyzdžiais laiko šio konkurso nugalėtojus, kiti tikisi žiūrovus nustebinti pasirodydami netikėtame amplua, o šiemet į konkursą sugrįžusi ir ne kartą laimę atrankoje bandžiusi Aistė Pilvelytė džiaugiasi turima daina ir tikisi pergalės.  

„Turiu gerą, stiprią dainą ir manau, kad šiemet tai jau tikrai einu nugalėti. Kaip ten bebūtų, galvoju, kad kiekvienas konkursas mums prideda tokios patirties, kurios niekada nenusipirksi“, – sako A. Pilvelytė, pati prisidėjusi prie atliekamos dainos kūrybos proceso.

Nacionalinėje atrankoje taip pat dalyvaujanti dainininkė Neringa Šiaudikytė džiaugėsi galėdama atlikti lyrinę dainą ir pasirodyti kiek kitokiame amplua. O Ieva Zasimauskaitė savo pavyzdžiu „Eurovizijoje“ laiko neseniai dalyvavusią atlikėją.

„Man labai patiko Vokietijos atstovė Lena, kuri savo dainą scenoje atliko viena, paprastai apsirengusi, tačiau tai jai nesutrukdė dainos atlikti jausmingai. Nors mano daina lyrinė, norėčiau būti panaši į ją“, – sako dainininkė.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.