Veidai

2020.10.17 20:09

Projektą „Šok su žvaigžde“ paliko pirmoji pora – su žiūrovais atsisveikino Eskedar ir Vykintas

atnaujinta 23.14, papildyta Eskedar komentaru
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.17 20:09

Tai buvo paskutinis šeštadienis, kai projekte „Šok su žvaigžde“ išvydome visų dvylikos šio sezono porų pasirodymus. Kitą savaitgalį žiūrovai nebeišvys Eskedar ir Vykinto šokio.

„Džiaugiuosi tuo keliu, kurį čia nuėjau, išmoktais šokiais, įdėtu laiku ir pastangomis. Esu dėkinga Vykintui ir visiems, kurie su mumis dirbo. Taip pat esu labai dėkinga savo vaikams, kurie mane labai palaikė.

Dabar palaikysiu likusias poras – visi ir kiekvienas turi daug užsidegimo, žinau, kiek visi stengiasi ir dirba“, – iškart po transliacijos portalui LRT.lt sakė Eskedar, kuri tikisi, kad jos pradėta tradicija su dalyviais susitikti prie Vilnelės nenutrūks ir jie drauge dar paners į šaltą upės vandenį.

Be jau atsisveikinusios Eskedar, repeticijų salėje dirbuojasi dar vienuolika dalyvių: atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, Monika Marija, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė, floristas ir dekoratorius Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, dainininkas Dovydas Laukys, aktorius Arnoldas Eisimantas, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė, stilistas Joringis Šatas.

Šok su žvaigžde III laida. Pirmasis poros iškritimas: projektą paliko Eskedar ir Vykintas

Šiemet projektas „Šok su žvaigžde“ filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebėjo ir vertino teisėjai: 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas.

Šis vakaras prasidėjo pasodoblio ritmais – pirmieji ant parketo žengė Eskedar ir Vykintas, tada dar nė nenumanę, kad tai bus paskutinis jų šokis projekte. „Jau supratau, kad šį vakarą laukia stipri kova. Labai patiko jūsų pasirodymas ir matau jūsų pažangą“, – iškart po šokio kalbėjo V. Visockas.

L. Chatkevičiūtę sužavėjo Eskedar gilumas ir susikaupimas, o šokis, teisėjos vertinimu, geriausias iš trijų projekte matytų poros šokių. Už pažangą ir aistringą pasodoblį teisėjai porai skyrė 23 balus. Po trijų laidų poros sąkaitoje buvo 61 komisijos balas (8 vieta), tačiau kiek pritrūko žiūrovų palaikymo ir kitą savaitę Eskedar bei Vykinto neišvysime.

Šok su žvaigžde. Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širmas. III laida

Monikai ir Rolandui šią savaitę ruoštis fokstrotui padėjo šokėja ir choreografė Miglė Praniauskaitė, kartu su grupe „The Roop“ atlikusi visą Europą užkūrusį „On Fire“ šokį. Tiesa, poros pasirodymas buvo labai elegantiškas ir nukeliantis laiku. Muzika ir parinktos dekoracijos kūrė ypatingą vakaro nuotaiką, žavėjusią ir teisėjus.

„Mane labai pradžiugino šio vakaro emocija, o taip pat ir fokstrotas, po kurio tvirtai žinau, kad Monika gali gerai šokti. Žingsneliai, laikysena ir vidinė elegancija – viskas buvo vietoje“, – tikino L. Chatkevičiūtė. J. Kučinskas pastebėjo ir ant parketo buvusį staliuką, kuris, teisėjo teigimu, puikiai papildė poros pasirodymą. Šokis surinko 23 balus.

Šok su žvaigžde. Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. III laida

„Ne tik rengtis, bet ir šokti reikia stilingai“, – įsitikinęs Joringis, šį vakarą atlikęs labai stilingą ča ča ča. „Jus tikrai galima pagirti už labai originalią idėją, kurios turbūt nebuvo jokiame kitame projekte, džiugu, kad einate savo keliu“, – džiaugėsi J. Kučinskas, šiek tiek suabejojęs, ar Joringiui su Viktorija tikrai pavyko savo sumanymą suvaldyti.

V. Visockas prasitarė pasigedęs vyro vaidmens, o L. Chatkevičiūtei Joringis priminė vampyrą. „Pabandėm pažaisti ir paeksperimentuoti“, – po pasirodymo sakė Joringis. Už originalumą pagirtas šokis įvertintas 17 balų.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. III laida

„Paliksime paslapties – tegul žiūrovas sprendžia iš mūsų pasirodymų, ar esame pora tik šokio aikštelėje, ar ir už jos ribų“, – intrigavo Arnoldas, prieš šokį rodytame siužete sulaukęs klausimo apie tai, ar jį su partnere Ieva sieja romantiškas ryšys ar tik partnerystė projekte.

Porai atlikus lėtą valsą, komisijos nariai juokavo, kad baltą suknelę vilkinti Ieva ir kostiumu pasipuošęs Arnoldas atrodė kaip jaunavedžiai. „Šokis yra daugiau nei technika, tad labai didžiuojuosi jumis dėl ryžto išmokti klasikinį lėtą valsą. Galbūt vertinimas mano džiaugsmo neatkartos, nes pasirinkote tikrai sudėtingus elementus“, – sakė L. Chatkevičiūtė.

„Valsai jums yra kaip skaistykla, kaip edukacinė priemonė. Panašu, kad einate geru keliu“, – pridūrė J. Kučinskas. Teisėjai porai skyrė 19 balų. „Šį šokį vadina vestuvėmis, tad jei bus ketvirtas šokis, jis bus medaus mėnuo“, – humoro jausmo neprarado Arnoldas.

Šok su žvaigžde. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. III laida

Katerina ir Edgaras žiūrovams prie televizoriaus ekranų šįvakar siuntė energijos ir nuotaikos pliūpsnį – džaivą. Tiesa, teisėjai pastebėjo, kad pasirodyme matė ne tik džaivą, bet ir rokenrolą, todėl pasimetė, kiek balų skirti. Galiausiai visų teisėjų nuomonė buvo vieninga ir jie porai skyrė 18 balų.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. III laida

Keliauti į Indiją pakvietė Dovydas ir Melisa. „Suradome tokią sambos melodiją, kurioje skambėjo ir indiški ritmai, todėl nusprendėme žiūrovus pakviesti į kelionę“, – pasakojo Dovydas. Tiesa, Melisa prisipažino, kad kaip ir partneris, indiškus šokius šoko pirmą kartą.

„Dėkoju už jūsų pasiūlytą sambos interpretaciją – šis šokis turėtų patekti į istoriją. Labai gerai“, – kalbėjo J. Kučinskas. Dviejų kultūrų sintezė sužavėjo ir V. Visocką bei L. Chatkevičiūtę. Indiška samba pelnė 26 balus.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. III laida

Prieš porą savaičių traumą patyrusi Monika Marija prisipažino, kad dar praėjusį savaitgalį svarstė, ar tikrai galės pasirodyti antrojoje „Šok su žvaigžde“ laidoje. Tačiau atlikėja sako supratusi, kad nori tęsti savo pasirodymą projekte ir neskuba nuleisti rankų. Ji taip pat dėkojo savo partneriui Justinui už palaikymą. Situaciją sunkino ir tai, kad po dviejų laidų, komisijos balų lentelėje pora turėjo mažiausiai teisėjų balų.

Taigi šįkart pora traukė slaptus ginklus – ant parketo jie atsinešė lovą! „Noriu pasidžiaugti, kad išgirdote mūsų linkėjimus ir pastabas bei į jas atsižvelgėte – jūsų pasirodymas buvo vizualiai gražus“, – kalbėjo L. Chatkevičiūtė, o J. Kučinskas pridūrė, kad ir pasirodymo pradžia lovoje jam padarė įspūdį. Teisėjai porai skyrė 19 balų.

Šok su žvaigžde. Monika Marija ir Justinas Mejeris. III laida

Dar prieš transliaciją Dovilė ir Edvinas atskleidė, kad jų tango bus kupinas aistrų – buvę ir pasakų herojais, ir italais, šįkart jiedu virto aistringai santykius besiaiškinančia pora. „Edvinas yra dramų karalius šiame projekte. Tiesa, kartais nepatikėdavau, kad Dovilė supyko – aikštelėje pykčio savyje laikyti nereikia, reikia jį rodyti. Tačiau galiu pagirti, kad choreografija – labai sudėtinga, o žingsneliai atlikti gerai“, – patikino L. Chatkevičiūtė. Aistringas šokis pelnė 24 balus.

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. III laida

„Pats sunkiausias vaidmuo būti savimi, daug lengviau slėptis po kaukėmis. Šis šokis galėtų būti projekto etalonu“, – apie Vaido ir Ievos Brigitos rumbą kalbėjo J. Kučinskas, V. Visockas negailėjo komplimentų, o L. Chatkevičiūtė porą vadino savo favoritais.

„Šiandien emociškai jaučiuosi atidavęs viską, be to, labai smagu, kad komisija pastebėjo, jog ant parketo tampame tikra šokių pora – norėjau įrodyti Ievai Brigitai, kad galiu su ja šokti“, – iškart po pasirodymo sakė Vaidas. Pasirodymas pelnė 27 balus – tai geriausiai komisijos įvertintas šios laidos šokis.

Šok su žvaigžde. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. III laida

Energinga muzika, įspūdingais kostiumais ir ugningu pasodobliu žiūrovus ir komisiją sužavėti stengėsi Richardas ir Eglė. „Man patiko, kad tai buvo intensyvu. Nėrėte į šį šokį ir tas panėrimas man labai patiko. Džiaugiuosi kryptimi, kuria einate“, – sakė J. Kučinskas. Poros pasirodymas įvertintas 18 teisėjų balų.

Šok su žvaigžde. Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė. III laida

KaYra ir Justas ant parketo pasirodė sunkiai atpažįstami – trečiasis jų šokis įkvėptas žinomo Holivudo filmo „Didysis Getsbis“ ir buvo atliekamas pagal vieną iš kūrinių, skambančių filmo garso takelyje. „Tiesa, vieną šokio elementą pasiskolinome iš kito, taip pat labai gerai visiems žinomo filmo. Tikiu, kad išvydę mūsų atliekamą pakėlimą, žiūrovai patys supras, iš kokio. Turiu pripažinti, kad pakėlimas – labai sudėtingas", – sakė KaYra.

Teisėjai šio pakėlimo pro akis nepraleido ir turėjo šiokių tokių priekaištų, tačiau poros pasirodymą gyrė ir jį įvertino 23 balais.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. III laida

„Man atrodo, kad daugybė žmonių norėtų viską mesti ir išvykti pasiblaškyti po pasaulį“, – sakė Jovita, šią savaitę žiūrovus pakvietusi į dar vieną kelionę ant parketo. Tiesa, šįkart jos ir Rafalo pora kvietė keliauti laiku ir pasirodė kaip pora iš praėjusio amžiaus. Nuotaikingas kvikstepas gavo 19 teisėjų balų.

Šok su žvaigžde. Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič. III laida

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje ir laidos įraše.

Šok su žvaigžde III laida. Pirmasis poros iškritimas: projektą paliko Eskedar ir Vykintas

Portalas LRT.lt apsilankė projekto užkulisiuose:

Pirmasis išlikimo vakaras projekte „Šok su žvaigžde“: ar dalyviai jaučia papildomą jaudulį?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt