Veidai

2020.10.16 15:53

Ko „Šok su žvaigžde“ tikėtis šį šeštadienį: ant parketo duš širdys ir šėls stichijos

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.16 15:53

Šį šeštadienį su projektu „Šok su žvaigžde“ atsisveikins pirmoji pora. Tačiau ir prieš tai ant parketo dramų netrūks – kol vieni žada graudžias ir nelaimingas meilės istorijas, kiti ruošiasi kovoti su stichijomis ar mokosi kone akrobatinių triukų, kad tik sužavėtų žiūrovus.

Šeštadienį paskutinį kartą ant parketo išvysime visas dvylika projekto porų – vakaro pabaigoje vienai porai projektas pasibaigs. Kam teks ištarti „sudie“ paaiškės susumavus trijų laidų komisijos balus ir žiūrovų balsus. Kol kas dalyviai daro viską, kad jų pasirodymai paliktų įspūdį ir padėtų išlikti projekte.

Atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra portalui LRT.lt atskleidė, kad jos ir partnerio Justo trečiasis šokis įkvėptas žinomo Holivudo filmo „Didysis Getsbis“ bei bus atliekamas pagal vieną iš kūrinių, skambančių filmo garso takelyje.

„Mūsų fokstrotas bus kupinas elegancijos ir meilės, – patikino KaYra. – Tiesa, vieną šokio elementą pasiskolinome iš kito, taip pat labai gerai visiems žinomo filmo. Tikiu, kad išvydę mūsų atliekamą pakėlimą, žiūrovai patys supras, iš kokio.Turiu pripažinti, kad pakėlimas – labai sudėtingas, beveik akrobatinis triukas, tad repeticijų salėje mums ne visuomet pavyksta jį atlikti. Bet nebūtume Kristina ir Justas, jei nebūtume tokie užsispyrę – tikimės, kad rytoj mums pavyks.“

KaYra ir Justas po dviejų laidų turi 49 komisijos balus ir su Vaido bei Ievos Brigitos pora dalijasi 2-3 vietą.

Kol KaYra ir Justas stengiasi išmokti sudėtingąjį pakėlimą, stilistas Joringis Šatas su partnere Viktorija Šeinker žada, kad žiūrovai išvys žmogaus kovą su stichijomis.

„Pastaruoju metu pasaulį drebina ne tik koronavirusas, bet ir gaisrai, kitos nelaimės. Taigi mano partnerė bus stichija, o aš žmogus, kuris stengiasi su ja kovoti ir kartu prisitaikyti, suprasdamas, kad niekur nedings, tad turi išmokti gyventi tokiais laikais, kokie jie yra dabar“, – trumpai apie rytojaus šokį kalbėjo Joringis.

Po dviejų laidų Joringis ir Viktorija turi 39 balus bei užima 8-ąją vietą teisėjų balų lentelėje.

Panašu, kad nelaimingų meilės istorijų bus ne viena. „Galbūt esu pasiilgusi kūrybos, – šypsosi aktorė ir fotografė Jovita Balčiūnaitė. – Man vis norisi kažkokių personažų, kažką įdomiau, kreiviau sugalvoti. Šį šeštadienį žiūrovai išvys ne visai laimingos meilės istoriją apie moterį, kuri greitai įsimyli, bet savo meilę greit ir uždusina.“ Kol kas Jovita su partneriu Rafalu Narkevič turi 43 teisėjų balus ir su dar dviem poromis dalijasi 4-6 vietą.

LRT instagramo paskyros sekėjai šią savaitę Jovitą apipylė klausimais, Jovitos atsakymai – vaizdo įraše.

Taip pat skaitykite