Veidai

2020.10.16 19:43

„Mados infekcijos“ svečiai demonstravo kūrybiškumą: neatsiejamu aprangos akcentu tapo kaukė

LRT.lt2020.10.16 19:43

„Mados infekcija“ – visuomet puiki proga ne tik pamatyti naujausias dizainerių kolekcijas, bet ir pasisemti įkvėpimo iš stilingiausių svečių, demonstruojančių originalumą ir kūrybiškumą. Ne išimtis ir šių metų festivalis – „Dūmų fabrike“ penktadienio vakarą išties buvo, kur paganyti akis.

Į 22-ąją „Mados infekcija“ svečiai keliavo ne paprastai, o specialiai jiems skirtu, tiesioginiu traukinio reisu. „Tai unikali galimybė susitikus stotyje per dešimt minučių atvažiuoti beveik iki pat podiumo“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakojo festivalio siela, dizainerė Sandra Straukaitė.

Paprastai „Mados infekcijos“ žiūrovų aprangos kodas – kiekvieno stileivos asmeninis garbės reikalas, šiemet visiems be išimties galioja viena taisyklė: privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę. Tiesa, daugelis atėjusiųjų fotografams pozavo be kaukių, o įsiamžinę prie fotosienelės ja vėl prisidengdavo veidą.

Renginio nepraleido dizaineriai Seržas Gandžumianas ir Ieva Daugirdaitė, atlikėjas ir laidų vedėjas Marijus Mikutavičius, mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, influencerė Simona Burbaitė ir kt.

Festivalio žiūrovai įrodė, kad ir kaukė gali būti labai stilinga aprangos derinio detale. „Lūpdažių galbūt neprireiks, bet akis galima ryškinti taip, kad net mama nepažintų. Puiki proga pasireikšti vidiniam menininkui“, – dar prieš festivalį patarė renginio idėjinė vadė.

Taip pat svečiai buvo raginami atvykti su gražiais ir stilingais paltais. „Panašu, kad laukia ilgas žiemos įšalas, kuris gatves užtvindys juodų paltų armija, tad turbūt tai paskutinė galimybė apsirengti ryškiau ir įdomiau. Juk rudeninis paltas gali būti ryškiausia aprangos detale“, – kalbėjo dizainerė.

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje. Taip pat žiūrėkite laidos įrašą:

Prasideda „Mados infekcija“ – organizatoriai kviečia atvykti traukiniu ir išsitraukti ryškiausius paltus
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt