Veidai

2020.10.15 18:14

Geriausiai komisijos įvertintos „Šok su žvaigžde“ poros: vieni spaudė ašarą, kiti užkūrė vakarėlį

LRT.lt2020.10.15 18:14

Antrasis „Šok su žvaigžde“ vakaras pažėrė staigmenų – kai kurios poros iš komisijos balų lentelės apačios šoktelėjo į lyderius, tad prieš iškritimo vakarą intriga gerokai ūgtelėjo. Kol poros repeticijų salėje ruošiasi šio šeštadienio laidai, prisiminkite geriausiai įvertintus antrosios laidos pasirodymus.

Projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai kiekvieną dieną repetuoja tam, kad šeštadienio vakarą padovanotų įsimintinus pasirodymus. Nors šiemet projektas filmuojamas be žiūrovų, televizijos studijoje dalyvių šokius stebi ir vertina projekto teisėjai Justas Kučinskas, Lina Chatkevičiūtė ir Eglė Visockaitė, po kiekvieno pasirodymo skiriantys savo balus.

Net trys poros šią savaitę surinko po 24 komisijos balus ir dalijasi 3-5 vietą: Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė, Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič.

Praėjusios savaitės lyderiai Dovydas ir Melisa antrojoje laidoje šoko kvikstepą. „Šis žmogus šoka, matau energiją ir veržlumą“, – džiaugėsi J. Kučinskas. Susumavus dviejų laidų komisijos balus, pora turi 51 balą ir bendroje lentelėje užima 1-ąją vietą.

„Šok su žvaigžde“. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. II laida

2-3-ąją vietas bendroje lentelėje su KaYra ir Justu dalijasi Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. Pastarieji šią savaitę taip pat sukosi kvikstepo ritmu. „Toks amerikietiškas kvikstepo variantas mane nudžiugino. Be to, palyginus su praėjusia savaite, tikrai matau pažangą“, – komplimentų negailėjo L. Chatkevičiūtė.

„Šok su žvaigžde“. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. II laida

Už gerą nuotaiką teisėjai dėkojo ir Jovitai bei Rafalui, atlikusiems sambą. Šiaudiniais sijonais pasipuošę dalyviai, kažkur studijoje rusenęs laužas ir ne visai įprasti sambos ritmai kūrė ypatingą atmosferą. „Smagu, kad tą nuotaiką kūrė ne butaforija ir rekvizitai, o jūsų judesiai“, – džiaugėsi komisijos nariai.

„Šok su žvaigžde“. Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič. II laida

Dvi geriausiai komisijos įvertintos poros surinko po 25 balus. Viena jų – KaYros ir Justo pora, atlikusi jautrią ir lyrišką rumbą, skirtą artimiesiems, kurių jau nebėra. „Jūsų šokis tiesiog skrido, negaliu atsispirti – jis labai gražus“, – apie poros rumbą kalbėjo J. Kučinskas.

„Šok su žvaigžde“. KaYra ir Justas Girdvainis. II laida

25 balus surinko ir Arnoldas bei Ieva, praėjusią savaitę gavę mažiausiai komisijos balų. „Arnoldai – esate savo srities profesionalas, viskas atrodė tikra. Atrodė, kad šis šokis –praėjusios laidos pratęsimas. Aną sykį pykotės, šįkart susitaikėte, tačiau tai padarėte ne banaliai, o labai jautriai. Esu laiminga, kad atlikote namų darbus – jūsų šokis buvo tikrai aukšto lygio“, – gyrė L. Chatkevičiūtė.

„Šok su žvaigžde“. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. II laida

Visų dalyvių pasirodymai – laidos įraše.

Šok su žvaigžde II laida. Linkytės ašaros, Monikos Marijos trauma ir kiti iššūkiai ant parketo

Taip pat skaitykite