Veidai

2020.10.14 20:24

Klausiate – atsakome. Koks „Šok su žvaigžde“ dalyvių Arnoldo ir Ievos ūgis?

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.14 20:24

„Abu esame aukšti, tad mums nelengva susirinkti galūnes“, – pirmojoje „Šok su žvaigžde“ laidoje su šypsena pasakojo šokėja Ieva Konopliovaitė, projekte dalyvaujanti su aktoriumi Arnoldu Eisimantu. Šokėjos žodžiai sudomino projekto gerbėjus, tad jie teiravosi, koks šių dalyvių ūgis.

LRT.lt skaitytojams atsako projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai Arnoldas ir Ieva.

„Turbūt pastebėjote, kad dauguma šokėjų yra smulkesnės, žemesnės, taigi kaip Lotynų Amerikos šokių šokėja esu ganėtinai aukšta – mano ūgis 1.71 m. Žinoma, gerai šokti gali ir aukštas žmogus, tačiau tokiu atveju kai kurie dalykai, reikalauja daugiau pastangų. Kadangi projekte šoku su ganėtinai aukštu partneriu, taip pat būna įvairių niuansų – tarkime, norint išmokti pakėlimus turime labiau pasistengti. Vis tik lengviau suvaldyti kūną, kai esi žemesnis“, – šypsojosi Ieva.

O jos partneris įsitikinęs – geram šokėjui ūgis netrukdo. „Šokis mano gyvenime yra naujas dalykas, tad kartais trukdo ne tik ūgis, tačiau su partnere stengiamės viską daryti kiek įmanoma geriau“, – sakė jis. Aktoriaus ūgis – 1.93 m.

„Kažkada buvau vienas žemiausių klasėje, tačiau vieną vasarą ūgtelėjau per 20 cm ir rugsėjo 1-ąją jau buvau aukščiausias iš bendraklasių, mane buvo sunku pažinti“, – šyptelėjo jis. Ūgį jis sakosi pavedėjęs iš tėvo giminės, pavyzdžiui, jo močiutės brolio ūgis buvo apie 2 m.

Ieva ir Arnoldas – viena aukščiausių projekto porų – su jais lygintis gali tik Rafal Narkevič ir Jovita Balčiūnaitė, kurių ūgiai atitinkamai yra 1.93 m. ir 1.73 m.

„Šok su žvaigžde“. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. I laida

LRT.lt primena, kad antrojoje projekto laidoje Ieva ir Arnoldas šoko Vienos valsą, kurį teisėjai įvertino 25 balais. Susumavus dviejų laidų rezultatus pora turi 43 balus ir 4-6 vietą dalijasi su Dovile Šeduikyte ir Edvinu Belousovu bei Jovita ir Rafal.

„Šok su žvaigžde“. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. II laida

Pagal originalų BBC formatą kuriamame projekte „Šok su žvaigžde“ taip pat dalyvauja atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, Monika Marija, floristas, buvęs kunigas Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, dainininkas Dovydas Laukys, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, stilistas Joringis Šatas, kavos fėja vadinama verslininkė Eskedar Maštavičienė.

Dėl pasaulį sukrėtusios pandemijos antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebi ir vertina projekto teisėjai. Savo simpatijas balsais gali paversti ir televizijos žiūrovai, balsuojantys telefonu. Balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Taip pat skaitykite