Veidai

2016.01.18 10:44

Eurovizinę dainą J. Brūzga dedikuoja Krašto apsaugos savanoriams

LRT.lt2016.01.18 10:44

Jau šeštadieno vakarą pirmą kartą šiais metais „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje pasirodysiantis Jurgis Brūzga pristatys konkursinę dainą „Hold on”. Atlikėjas atskleidžia, jog pasirodymas bus skiriamas Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo 25-mečiui paminėti. „Pats esu karys savanoris ir tokiu būdu noriu pasveikinti visus savo kolegas“, – sako Jurgis.

Jurgis Brūzga pasakoja, jog daina „Hold on“ yra apie vidinę neapykantą, kurios gausu daugelio žmonių širdyse. „Mes labai mėgstame žiniasklaidoje aprašomus kriminalus, problemas. Visus šiuos neigiamus dalykus dedamės į giliausias širdies kerteles ir nešiojamės su savimi. Tos problemos kaupiasi ir pavirsta į vidinį pyktį, iš kurio ir kyla daugybė konfliktų“ , – mintimis dalijasi atlikėjas. Pasak jo, ši daina yra kvietimas susitaikyti su savimi, nuraminti vidinį nerimą. „Daina „Hold On“ man yra tarsi išpažintis“ , – atvirauja Jurgis.

Dainos tematika atspindi daugelį šiuo metu pasaulyje vykstančių neramumų. Jurgis teigia, jog savo pirmąjį pasirodymą „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje jis nori skirti būtent tiems žmonėms, dėl kurių galime jaustis saugūs. „Artėja Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo 25-mečio šventė, o ir pats esu karys savanoris. Tad šio šeštadienio pasirodymas yra skiriamas būtent savanorių pajėgoms”, – sako atlikėjas.

Pranešimo spaudai autorių nuotr.

Daina „Hold On“ J. Brūzgai svarbi ir tuo, jog tai – vienas iš nedaugelio jo ir žmonos Akmėjos Brūzgės bendrų kūrinių. „Džiaugiuosi, jog žodžius kūrė mano žmona, daina man tampa dar artimesnė. Mes esame tikrai neblogas šeimyninis duetas” , – šypsosi J. Brūzga.

Atlikėjas pasakoja, jog šiam pasirodymui buvo ruoštasi išties nemažai. „Šiais metais atrankoje dalyvauju su savo daina, tad nuo pat pirmos laidos noriu ne tik dainuoti, bet ir sukurti gerą pasirodymą. Daug repetavome, kūrėme choreografiją bei galvojome, kaip viską perteikti kuo įdomiau, netikėčiau“, - sako J. Brūzga. Pasak atlikėjo, jis, kartu su komanda, kiekvieną laidą stengsis paruošti vis įspūdingesnį pasirodymą bei pateikti daugiau staigmenų.

O šį šeštadienį, pasirodymą skirdamas savanorių pajėgoms, J. Brūzga kviečia ne tik palaikyti jį „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje, bet ir skatina jaunus žmones jungtis į Krašto apsaugos savanorių pajėgas. „Labai gerbiu visus, pasiryžtančius savanoriauti kariuomenėje. Nors pats esu linkęs vengti konfliktų, bet kilus grėsmei mano šeimai ir artimiesiems, būčiau pasiruošęs juos ginti. Manau, jog pasiruošęs turi būti kiekvienas“, - sako dainininkas.

„Eurovizijos" nacionalinė atranka – šeštadieniais 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.