Naujienų srautas

Veidai2016.01.17 21:07

R. Ščiogolevaitė apie „Eurovizijos“ atranką: nejaučiu baimės nelaimėti

Dėl teisės atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse kasmet varžosi ir dar negirdėti, ir puikiai žinomi šalyje atlikėjai. Tiesa, vieni labiau patyrę dainininkai prisipažįsta, kad kartais jaudinasi dėl paprasčiausių šokio judesių, o kiti nei jaudulio, nei baimės nelaimėti nejunta ir tikisi žiūrovų palaikymo.  

Šį šeštadienį žiūrovai susipažins su dar aštuoniais pretendentais, kovojančiais dėl teisės atstovauti Lietuvai Stokholme vyksiančioje didžiojoje „Eurovizijoje“. Antrąjį pirmojo diviziono pogrupį sudaro atlikėjai, į konkursą atėję su savo dainomis.

„Jaučiu didelę atsakomybę. Tai yra mano kūrybos daina, tad labai noriu, kad viskas pasisektų taip, kaip ir planavau. Dalyvauti čia – geras jausmas, manau, kad būsiu euforijoje, kai nulipsiu nuo scenos“, – prieš pasirodymą kalbėjo E. Jakštytė.

V. Radžiūno nuotr.

Konkurso atrankoje varžosi įvairaus amžiaus atlikėjai ir grupės. Viena jauniausiųjų konkurso dalyvių Ugnė Smile savo jėgas šiemet išbandys net du kartus. Praėjusį šeštadienį pasirodžiusi su grupe „Behind the Moon“, šį savaitgalį aštuoniolikmetė į sceną žengs viena.

„Nesakau, kad atėjau čia laimėti. Visiems dalyviams linkiu kuo geriau pasirodyti. Žinoma, aš irgi turiu tą patį norą, kokį turi ir kiti dalyviai, bet laimėti turi stipriausias“, – sakė Ugnė Smile.

Dalis atlikėjų – publikai gerai pažįstami ir dalyvaujantys konkurso atrankose nebe pirmą kartą. Tačiau vieniems sukaupta patirtis leidžia į sceną žengti ramiau, o kiti sako vis dar besijaudinantys prieš kiekvieną pasirodymą.

„Iš tikrųjų šiek tiek nerimavau dėl sceninio judesio. Šiaip aš scenoje judu labai laisvai, turiu savo stilių. Bet kai yra suplanuotas šokis, man reikia labai susikoncentruoti, o tai buvo nelengva. Be to, repeticijų nebuvo labai daug, tad išties jutau nedidelį stresą. Bet viskas pavyko. Kitąkart bus žymiai lengviau“, – tikino dainininkas Jurgis Brūzga.

Kita antrojo diviziono dalyvė – nacionalinėje atrankoje ne vieną kartą laimę bandžiusi Rūta Ščiogolevaitė – po pasirodymo teigė, kad pernelyg didelio jaudulio nejunta, bet tikisi žiūrovų palaikymo.

„Jausmas iš tikrųjų labai natūralus. Tiesą sakant, aš nejaučiu pernelyg didelio jaudulio ar kažkokios baimės nelaimėti. Aš tiesiog labai tikiuosi, kad šitą superinę dainą klausytojai išgirs ir suteiks progą Lietuvai gerai pasirodyti“, – viliasi dainininkė.

Praėjusią savaitę Eurovizijos atranką paliko Dovydas Petrošius, Vladas Max ir Elena Jurgaitytė. Šią savaitę komisijos ir žiūrovų balsai nulems, kurie kiti trys dalyviai nebeteks teisės kovoti dėl kelialapio į Švediją.

Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka – šeštadieniais 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi