Veidai

2020.10.11 11:37

Klausiate – atsakome. Kodėl Vaido ir jo partnerės Ievos Brigitos šokių pasirodymas buvo įrašytas iš anksto?

Gintarė Micevičiūtė, LRT.lt2020.10.11 11:37

LRT projektas „Šok su žvaigžde“ žiūrovus prie ekranų traukia jau antrą sezoną. Nors laida transliuojama tiesiogiai, akyliausi gerbėjai pastebėjo, kad šeštadienį rodytas Vaido ir Ievos Brigitos pasirodymas galėjo būti nufilmuotas iš anksto – mat visą laiką šokusi surištais plaukais mergina šokio pabaigoje pasirodė palaidais.

Feisbuke klausimą kėlusiems projekto „Šok su žvaigžde“ gerbėjams atsako LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas:

„LRT ir „Šok su žvaigžde“ dalyviai prieš projektą susitarė, kad esant būtinybei galima vieną kartą pasirodyti netiesioginiame eteryje – šokis nufilmuojamas iš anksto. Toks susitarimas reikalingas, kad LRT galėtų užtikrinti didesnę dalyvių įvairovę, neišbraukti iš sąrašo scenos žmonių. Todėl šįkart netiesiogiai buvo įrašytas ir Vaido Baumilos bei Ievos Brigitos Riepšaitės šokis. Apgailestaujame dėl montažo klaidos, tačiau džiaugiamės, kad turime tokių akylių žiūrovų, nepraleidžiančių pro akis jokių detalių.“

„Šok su žvaigžde“. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. II laida

LRT.lt primena, kad antroje „Šok su žvaigžde“ laidoje Vaidas ir Ieva Brigita šoko kvikstepą. Teisėjai jiems skyrė 24 balus. Susumavus dviejų laidų rezultatus pora turi 49 balus ir dalijasi antrą vietą su Kayra ir Justu.

Šok su žvaigžde II laida. Linkytės ašaros, Monikos Marijos trauma ir kiti iššūkiai ant parketo

Pagal originalų BBC formatą kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“ LRT TELEVIZIJOS eteryje rodomas antrąjį sezoną. Šiemet jame dalyvauja atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, Monika Marija, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė, floristas, buvęs kunigas Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, dainininkas Dovydas Laukys, aktorius Arnoldas Eisimantas, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė, stilistas Joringis Šatas, kavos fėja vadinama verslininkė Eskedar Maštavičienė.

Dėl pasaulį sukrėtusios pandemijos antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebi ir vertina projekto teisėjai: 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas, Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoja Eglė Visockaitė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas.

Savo simpatijas balsais gali paversti ir televizijos žiūrovai, balsuojantys telefonu. Balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Taip pat skaitykite