Veidai

2020.10.10 17:53

Pažinties dieną su Bareikiu prisiminusi Stonkuvienė: jis mane pavadino lietuviškąja Michelle Obama

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.10.10 17:53

„Mano dėka ji pradėjo sportuoti, o mane ji ištraukė iš sportinės aprangos“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ juokėsi atlikėjas Vidas Bareikis, pirmą kartą televizijos eteryje pasirodęs kartu su širdies drauge, influencere Indre Stonkuviene. Lapkritį pirmąsias draugystės metines minėsianti pora prisiminė, kaip užsimezgė romantiški jų jausmai.

Šeštadienį drauge su Ignu Krupavičiumi laidos „Labas rytas, Lietuva“ kviestiniu vedėju tapo atlikėjas V. Bareikis. Pasikalbėti apie tai, kaip poros sportuoja drauge ir partneriai vienas kitą motyvuoja, atvyko ir Vido širdies draugė I. Stonkuvienė. Tai – pirmas kartas, kai pora televizijos eteryje davė bendrą interviu. „Tai – mūsų pirmasis pasirodymas drauge. Esame kartu, draugaujame ir pirmą kartą tai pareiškiame“, – su šypsena kalbėjo V. Bareikis.

Kalbėti apie tai, kad jiedu pora, pradėta praėjusių metų pavasarį. Jiedu kartu vis dažniau lankėsi renginiuose, Indrė klausydavosi Vido koncertų, o socialiniuose tinkluose atsirado bendros nuotraukos ir vaizdo įrašai.

Romantiški poros jausmai užsimezgė praėjusiais metais – lapkričio 14 d. jiedu minės pirmąsias draugystės metines. „Prieš metus Indrė apsilankė vienoje laidoje, kurią vedu. Mane patraukė jos veiklumas, iniciatyvumas, tai, kaip ji žiūri į savo veiklas ir prie viso to, neįtikėtinas humoro jausmas. Pagalvojau, kad tai labai įdomus derinukas ir būtų įdomu pabendrauti“, – prisiminė Vidas.

Indrei labiausiai įsiminė tai, kad imdamas iš jos interviu Vidas labai įdėmiai jos klausėsi. „O po filmavimo jis man parašė žinutę, kad labai palaiko mane, mano veiklas ir dar pavadino mane Lietuvos Michelle Obama“, – pridūrė Indrė. Taip susipažinę jiedu ir nesiskyrė, be to, atrado bendrų veiklų.

Laisvalaikiu sportuojantis V. Bareikis prisijungti pasiūlė ir Indrei. Jau daugiau nei 140 dienų sportas tapo jų abiejų ritualu ir įpročiu.

Tiesa, nors Vidas atviliojo Indrę į sporto aikštelę, Indrė Vidą „ištraukė“ iš sportinės aprangos. „Ji nepasakė, kad prastai atrodau ar turiu persirengti, tiesiog pasiūlė išbandyti kažką naujo. Taip atrodo palaikymas poroje“, – džiaugėsi V. Bareikis.

Visas I. Krupavčiaus pokalbis su I. Stonkuviene ir V. Bareikiu – laidos įraše.

Pirmą kartą kartu televizijos eteryje pasirodę Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis – apie pažintį ir motyvaciją poroje