Veidai

2020.10.10 20:21

„Šok su žvaigžde“ – ašaros, permainos balų lentelėje ir pavojingoje situacijoje atsidūrusi Monikos Marijos pora

antanijinta 23.07
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.10 20:21

Praėjusią savaitę paskutinę vietą teisėjų balų lentelėje užėmę Arnoldas ir Ieva sužavėjo komisiją ir su Kristinos bei Justo pora tapo šio vakaro lyderiais. Tiesa, bendroje dviejų laidų balų lentelėje lyderių pozicijas vis dar išlaiko Dovydas ir Melisa, o prieš iškritimo vakarą paskutinėje teisėjų balų lentelės vietoje atsidūrė Monika Marija ir Justinas bei Katerina ir Edgaras.

Pagal originalų BBC formatą kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“ LRT TELEVIZIJOS eteryje pradėjo antrąjį sezoną. Jame pasirodo dvylika porų, sudarytų iš profesionalių šokėjų ir žmonių, prieš kelias savaites žengusių pirmuosius žingsnius ant parketo.

Jau kelias savaites repeticijų salėje dirba atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, Monika Marija, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė, floristas, buvęs kunigas Edgaras Vegys, dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra, aktorius, dainininkas Dovydas Laukys, aktorius Arnoldas Eisimantas, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė, stilistas Joringis Šatas, kavos fėja vadinama verslininkė Eskedar Maštavičienė.

Dėl pasaulį sukrėtusios pandemijos antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebi ir vertina projekto teisėjai: 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas, Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurių laimėtoja Eglė Visockaitė.

Savo simpatijas balsais gali paversti ir televizijos žiūrovai, balsuojantys telefonu.Balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“. Praėjusio ir šio vakaro balsai bus reikalingi kitą šeštadienį – jie bus susumuoti ir mažiausiai žiūrovų balsų bei komisijos balų surinkusi pora turės palikti projektą.

Praėjusią savaitę daugiausiai komisijos balų surinko Dovydo ir Melisos pora, po pirmosios laidos mažiausiai teisėjų balų savo sąskaitoje turėjo Arnoldas ir Ieva. Tiesa, po antrosios laidos lentelėje būta nemažai pasikeitimų – Arnoldas ir Ieva bei Kristina ir Justinas tapo vakaro lyderiais, mažiausiai teisėjų balų surinko Monika Marija ir Justinas Mejeris. Po dviejų laidų savo sąskaitoje jie, o taip pat Katerina ir Edgaras turi mažiausiai teisėjų balų.

Permainų balų lentelėje buvo ir daugiau, dalyvių pasirodymus lydėjo ir džiaugsmas, ir ašaros.

„Šokiuose reikia visko – ir meilės, ir neapykantos“, – patikino Katerina, ant parketo šį vakarą pasirodžiusi su nuotakos suknele ir įsikibusi jaunikiui Edgarui į parankę. Pirmasis šių jaunavedžių šokis – kvikstepas su roko prieskoniu. Sunku patikėti, kad Edgaras – buvęs kunigas, nes ant parketo jis pasirodė kaip maištingas rokeris.

„Šok su žvaigžde“. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. II laida

„Jūsų šokis buvo labai smagus, vaidyba buvo puiki, tačiau reikėtų padirbėti su laikysena“, – pastebėjo E. Visockaitė. „Nepaisant to, man šokis patiko“, – pagyrė J. Kučinskas. Tuoktuvių proga teisėjai porai padovanojo 17 balų.

Praėjusią savaitę džaivą šokę Richardas ir Eglė šią savaitę judėjo Vienos valso žingsniu. „Esu sužavėtas, palyginti su praėjusia laida, kur sunkiai spėjai pagal muziką, šią savaitę sušokai gražų valsą. Džiaugiausi tuo progresu, kurį padarė jūsų pora“, – kalbėjo J. Kučinskas.

„Šok su žvaigžde“. Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė. II laida

E. Visockaitę sužavėjo Richardo dėmesys partnerei: „Ačiū už gerą emociją.“ Už emociją ir progresą teisėjai porai skyrė 19 balų. Tiek pat jie surinko ir praėjusią savaitę.

Kavos fėja vadinama Eskedar ant parketo pasirodė rankomis glostydama kavos pupeles ir ruošdama rytinės kavos puodelį. Užgiedojus gaidžiams ant parketo pasirodė ir Vykintas, kvietęs partnerę prisijungti ir kartu sušokti sambą.

„Šok su žvaigžde“. Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širmas. II laida

„Noriu padėkoti už tas ryškias spalvas, kurias įnešei į šią studiją, ir plačią šypseną. Turėjome gerą progą pamatyti skirtingus pasaulius“, – dėkojo J. Kučinskas. Tiesa, E. Visockaitė prisipažino, kad iš pasirodymo tikėjosi daugiau ir ragino šokti širdimi, o L. Chatkevičiūtė pagyrė už puikią atmosferą. Po šios sambos į poros balų taupyklę įkrito 19 balų.

Šis vakaras Kristinai ir Justui – jautrus ir lyriškas – savo rumbą pora skyrė artimiesiems, kurių jau nebėra. Todėl po šokio Kristinos akyse suspindo ašara. „Jūsų šokis tiesiog skrido, negaliu atsispirti – jis labai gražus“, – apie poros rumbą kalbėjo J. Kučinskas. Suvirpintos teisėjų širdys porai skyrė 25 balus.

„Šok su žvaigžde“. KaYra ir Justas Girdvainis. II laida

„Aš išradau dar vieną valsą – Arnoldo valsą“, – juokėsi aktorius. Tiesa, teisėjams nekilo abejonių dėl to, kad Arnoldas ir Ieva atliko Vienos valsą.

„Arnoldai – esate savo srities profesionalas, viskas atrodė tikra. Atrodė, kad šis šokis –praėjusios laidos pratęsimas. Aną sykį pykotės, šįkart susitaikėte, tačiau tai padarėte ne banaliai, o labai jautriai. Esu laiminga, kad atlikote namų darbus – jūsų šokis buvo tikrai aukšto lygio“, – gyrė L. Chatkevičiūtė.

„Šok su žvaigžde“. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. II laida

Jai antrino ir E. Visockaitė bei J. Kučinskas, patikinę, jog porą stebėti buvo labai įdomu, o šokis pavyko kur kas geriau nei praėjusį sykį – pirmojoje laidoje būtent ši pora surinko mažiausiai komisijos balų. Šįvakar teisėjai poros triūsą įvertino 25 balais.

„Mūsų šokį įkvėpė italų gebėjimas net ir blogiausiu metu rasti šventę – kai jų šalyje buvo sunkiausia situacija, jie išliko pozityvūs, o per karantiną užsidarę savo namuose dainavo balkonuose. Internete buvo nemažai vaizdo įrašų, kuriuose tokios akimirkos užfiksuotos, taigi vieną iš jų dainuotų kūrinių pasirinkome savo šokiui“, – laidos išvakarėse portalui LRT.lt pasakojo Dovilė.

„Šok su žvaigžde“. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. II laida

Beje, Edvinas ir Dovilė ant parketo susitiko prisidengę apsauginėmis kaukėmis, o repetuoti su kauke, anot Dovilės, buvo nemenkas iššūkis. Karantininė poros samba pelnė 20 balų.

Praėjusią savaitę antrąją vietą užėmę Vaidas ir Ieva Brigita žiūrovus bei teisėjus stengėsi sužavėti šokdami kvikstepą. Tiesa, atrodė, kad ant parketo – legendiniai Boni ir Klaidas. „Toks amerikietiškas kvikstepo variantas mane nudžiugino. Be to, palyginus su praėjusia savaite, kūne matau daugiau natūralumo. Tikrai matau pažangą“, – komplimentų negailėjo L. Chatkevičiūtė. Gangsteriškas poros šokis surinko 24 balus.

„Šok su žvaigžde“. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. II laida

Rumbą galima šokti ir su sportiniais bateliais. Tai įrodė Monika Marija su partneriu Justinu. „Manau, jūsų pora pasirinko ne tą kelią – daug dėmesio skiriate pakėlimams, tačiau buvo vietų, kur tiesiog žiūrite vienas kitam į akis ir galima pamatyti, kad mėgaujatės savo šokiu. Paprastume – stiprybė. Geriau būkite charizmatiški“, – svarstė L. Chatkevičiūtė.

„Šok su žvaigžde“. Monika Marija ir Justinas Mejeris. II laida

Jai pritarė ir J. Kučinskas, pastebėjęs, jog pora labai daug laiko paskyrė repetuodami pakėlimus, tačiau ir jie ne visada pavyko tiksliai ar atrodė labai estetiškai. „Aš noriu apginti Moniką Mariją, – prabilo E. Visockaitė. – Ji šoka su trauma, žinau, kaip tai nelengva. Tačiau sutinku su kolegomis, kad galima daugiau dėmesio skirti ne pakėlimams.“

Po pasirodymo Monikos Marijos akyse kaupėsi ašaros: „Matyt, pajutau palengvėjimą, nes visą savaitę buvo sunku nusiraminti.“ Atlikėja atskleidė, kad ir sportinius batelius avėjo dėl patirtos traumos. Monikos Marijos ir Justino rumba pelnė 16 balų.

Rumbą televizijos studijoje keitė Jovitos ir Rafalo samba. Šiaudiniais sijonais pasipuošę dalyviai, kažkur studijoje rusenęs laužas ir ne visai įprasti sambos ritmai kūrė ypatingą atmosferą. Už ją porai dėkojo ir teisėjai. „Smagu, kad tą nuotaiką kūrė ne butaforija ir rekvizitai, o jūsų judesiai“, – džiaugėsi jie bei gyrė už puikiai suderintus arhajiškus ir tradicinius sambos žingsnius. Visa tai porai pelnė 24 balus.

„Šok su žvaigžde“. Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič. II laida

Prieš pasirodymą rodytame reportaže Joringis atvirai prabilo apie tai, kad pastarieji mėnesiai jam – nelengvas metas, paženklintas skaudžių išgyvenimų ir netekčių. „Tai, ką matėme reportaže prieš šokį, ir tai, ką matėme pasirodymo metu, tarsi, papildė vienas kitą. Esate labai įdomi asmenybė ir manau, kad žiūrovams įdomu į jus žiūrėti“, – pastebėjo L. Chatkevičiūtė, komentuodama poros Vienos valsą.

„Šok su žvaigžde“. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. II laida

„Šis šokis buvo mano svajonių šokis, žinau, kad ir muzika galbūt nevisai atitiko Vienos valsą, bet aš užsispyriau – norėjau ne sušokti, o išgyventi. Gyvenimas yra visoks ir be blogų emocijų negalėtume įvertinti gerų“, – sakė Joringis. Jo ir Viktorijos pasirodymas įvertintas 20 balų.

Kolegos Lino Adomaičio dainą „Vandenynai“ savo rumbai pasirinko Monika ir Rolandas. Po pasirodymo Monika apsipylė ašaromis. „Buvo sunki savaitė“, – trumpai atsakė ji. Vidinį sunkumą Monikos šokyje pastebėjo ir projekto teisėjai, poros rumbai skyrę 18 balų.

„Šok su žvaigžde“. Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. II laida

Vakarą užbaigė praėjusios savaitės lyderiai – Dovydas ir Melisa, šįkart atlikę kvikstepą. „Šis žmogus šoka, matau energiją ir veržlumą“, – džiaugėsi J. Kučinskas. Ir nors E. Visockaitė pastebėjo, kad Dovydas sulaužė visas standartinių šokių laikysenos taisykles, tačiau vis tiek šoko puikiai. „Kaip tai įmanoma, nežinau“, – stebėjosi ji. Pora įvertinta 24 balais. Tiek užteko, kad pora įsitvirtintų pirmoje dviejų savaičių balų lentelės vietoje.

„Šok su žvaigžde“. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. II laida

Vakaro akimirkos – laidos įraše ir nuotraukų galerijoje.

Šok su žvaigžde II laida. Linkytės ašaros, Monikos Marijos trauma ir kiti iššūkiai ant parketo

Taip pat pasižvalgykite projekto užkulisiuose:

„Šok su žvaigžde“: kokios emocijos kunkuliavo projekto užkulisiuose?

Taip pat skaitykite