Veidai

2016.01.14 09:52

JAV loterijoje „Powerball“ laimėtas rekordinis 1,6 mlrd. dolerių „aukso puodas“

BNS2016.01.14 09:52

Mažiausiai vienas bilietas, nupirktas Kalifornijoje, laimėjo Jungtinių Valstijų loterijos „Powerball“ 1,6 mlrd. dolerių „aukso puodą“, bet laimėtojų gali būti ir kitose valstijose, pranešta trečiadienį vėlai vakare.

Rekordinio „aukso puodo“ laimingąją skaičių kombinaciją sudarė šie skaičiai: 8, 27, 34, 4 ir 19, o „Powerball“ skaičius buvo 10.

Organizatoriai informavo, kad laimingasis bilietas buvo nupirktas už maždaug 40 km į šiaurės rytus nuo Anahaimo esančio Čino Hilso miesto parduotuvėje „7-Eleven“.

Laimėtojo tapatybė kol kas nežinoma.

„Powerball“ „aukso puodas“ sekmadienį padidėjo iki kvapą gniaužiančių 1,3 mlrd. dolerių, pakurstydamas loterijos bilietų pirkimo karštligę visose Jungtinėse Valstijose.

Pagal loterijos taisykles laimėtojas gali pasirinkti: gauti iškart visą „aukso puodą“ metinėmis išmokomis per 29 metus arba pasiimti mažesnę sumą iš karto grynaisiais.

Šis „aukso puodas“ buvo lošiamas nuo lapkričio 7-osios, ir nors kiekvieną trečiadienį bei šeštadienį būdavo paskelbiami nauji skaičiai, laimėtojas atsirado tik trečiadienį.

Dabartinis prizas viršija ankstesnį JAV loterijų rekordą – 656 mln. dolerių, kuriuos 2012 metų kovą pasidalijo trijų laimingų bilietų savininkai Šiaurės Karolinoje, Puerto Rike ir Teksase.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.