Naujienų srautas

Veidai2016.01.13 11:53

Airijai „Eurovizijoje“ atstovaus buvęs grupės „Westlife“ narys

LRT.lt 2016.01.13 11:53

Po ilgų Airijos gyventojų spėlionių ir diskusijų, nacionalinis šalies transliuotojas RTÉ pagaliau patvirtino, kad šiais metais tarptautiniame dainų konkurse šaliai atstovaus buvęs grupės „Westlife“ narys Nicky Byrne‘as.

N. Byrne‘as kartu su grupe „Westlife“ yra koncertavęs  didžiausiose pasaulio arenose ir pardavęs daugiau nei 45 milijonus dainų įrašų. „Eurovizijos“ konkurse dainininkas atliks kūrinį „Sunlight“ (liet. – saulės šviesa), kurį parašė kartu su ne vieną apdovanojimą pelniusiu kompozitoriumi Ronanu Hardimanu bei žinomu dainų autoriumi Wayne‘u Hectoru.

Vienu iš 25 geriausių dainų kūrėjų pasaulyje laikomas W. Hectoras per paskutinius du dešimtmečius parašė ne vieną kūrinį populiariausiems planetos dainininkams: Britney Spears, Nikki Minaj, Jasonui Derullo bei grupei „One Direction“. Septynios populiariausios grupės „Westlife“ dainos taip pat priklauso šiam dainų autoriui.

„Nicky yra tikras talentas. Mes jau kurį laiką dalijamės bendra sėkme, todėl aš laukiau galimybės dirbti kartu su juo bei su nuostabiu prodiuseriu ir kompozitoriumi Ronanu Hardimanu. Mes kartu parašėme dainą, kuria tikime. Ji puikiai atskleidžia Nicky balsą, tad aš labai laukiu jo pasirodymo „Eurovizijoje“, – Eurovision.tv sakė W. Hectoras.

Pats dainininkas tikina, kad užaugo žiūrėdamas „Eurovizijos“ dainų konkursą, kuris visuomet atnešdavo daug azarto bei jaudulio į atlikėjo tėvų namus.

„Be to, per tuos metus esu matęs ne vieną Airijos pergalę šiame konkurse, kuriomis labai džiaugdavausi. Puikiai pamenu, kad 1987 m. konkursą laimėjo Johny Loganas. Tuo metu man buvo devyneri, ir aš, apsirengęs trispalvius marškinėlius su šalies simbolika, iš džiaugsmo šokau namų svetainėje“, – prisimena dainininkas.

Paskutinius trejus metus N. Byrne‘as tiesiogiai iš Dublino pranešinėjo, kokioms „Eurovizijos“ dalyvių dainoms šalies gyventojai skyrė balsus.

„Šiais metais aš pažengiau žingsniu toliau, ir iš tikrųjų lipsiu ant scenos atstovauti savo šaliai. Džiaugiuosi, kad RTÉ pasirinko mane ir tiki šia daina taip, kaip aš pats“, – kalbėjo dainininkas.

Pasiklausykite dainos, su kuria N. Byrne'as šaliai atstovaus didžiajame „Eurovizijos" konkurse:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi