Veidai

2016.01.10 10:28

Į paskutinę kelionę palydėtas „Motorhead“ lyderis

DELFI.lt 2016.01.10 10:28

Atsisveikinimo su velioniu legendiniu sunkiojo roko muzikantu Lemmy ceremonija šeštadienį tapo tarptautiniu renginiu: jos vaizdas buvo tiesiogiai transliuojamas internetu grupės „Motorhead“ gerbėjams visame pasaulyje.

Koplytėlėje, kurioje stovėjo trikampio formos urna, ant kurios buvo uždėta pagrindine Lemmy įvaizdžio detale laikoma skrybėlė, susirinko šimtai artimiausių muzikanto bičiulių. Laidotuvėse dalyvavo I. Kilmisterio sūnus, draugai, grupės nariai.

Tiesioginę transliaciją visame pasaulyje stebėjo maždaug 250 tūkst. gerbėjų.

Planuojant atsisveikinimą su muzikos legenda, gerbėjų buvo paprašyta laikytis atokiai nuo pačių laidotuvių Holivudo kapinėse „Forest Lawn“. Tačiau žinant tai, jog šis atlikėjas turėjo išties didelį būrį pasekėjų, nuspręsta visą ceremoniją transliuoti „Motorhead“ oficialiu portalo „YouTube“ kanalu.

Grupės pranešime sakoma: „Kad ir kur būtumėt, PRAŠOME susirinkti ir stebėti ceremoniją kartu su kitais „Motorhead“ fanais ir draugais.“ „Eikit į savo mėgstamą barą arba savo mėgstamą klubą, įsitikinkit, ar pas juos yra interneto ryšys, – ir pakelkit tostą kartu su mumis. Arba tiesiog pasikvieskit savo draugus ir pagerbkite Lemmy gyvenimą namuose. Kad ir kur būtumėte, kad ir kaip galėtumėte – pasirūpinkime susitelkti visame pasaulyje šeštadienį, sausio 9-ąją, ir pagerbti mūsų brangaus draugo ir nepakeičiamos ikonos gyvenimą“, – pridūrė „Motorhead.

Lemmy, kurio tikrasis vardas – Ianas Kilmisteris, pralaimėjo kovą su vėžiu gruodžio 28 dieną, praėjus vos keturioms dienoms po savo 70-ojo gimtadienio.