Veidai

2020.10.01 11:57

Po komplikacijų atlikėjas Johnas Legendas su žmona prarado vaikelį: tokio skausmo nebuvome patyrę

LRT.lt2020.10.01 11:57

Atlikėjo Johno Legendo ir modelio Chrissy Teigen šeimoje – skaudi netektis. Vos prieš mėnesį pranešę apie naują į pasaulį atkeliaujančią gyvybę, ketvirtadienį sutuoktiniai socialiniuose tinkluose pasidalijo žinia, kad vaikelis, kurį jie ketino pavadinti Jacko vardu, neišgyveno.

Trečiojo vaiko besilaukianti C. Teigen pateko į ligoninę dėl mėnesį užsitęsusio kraujavimo. Pasidalijusi skausmo persmelktomis nuotraukomis iš ligoninės, moteris pranešė žinią, kad jųdviejų vaikelis į šį pasaulį dėl neštumo komplikacijų nebeatkeliaus.

„Jaučiame tokį skausmą, apie kokį buvome tik girdėję ir kokio niekada nesame jautę anksčiau“, – skausmu dalijosi C. Teigen. Ji paaiškino, kad gydytojams taip ir nepavyko sustabdyti kraujavimo. Nors vaikelį aprūpino visais reikalingais skysčiais, kūdikis neišgyveno.

View this post on Instagram

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital. But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack. So he will always be Jack to us. Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack - I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive. We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers. We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience. But everyday can’t be full of sunshine. On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Moteris atviravo, kad vardus vaikams su vyru sugalvodavo paskutinę minutę prieš šiems išvystant pasaulį. Vis dėlto šiam kūdikiui jie buvo iš anksto išrinkę Jacko vardą.

„Jis visada liks mūsų Jacku. Jis taip stengėsi, kad taptų mūsų šeimos dalimi. Taip ir bus, visada“, – jautriais išgyvenimais instagrame dalijosi C. Teigen.

Atsiprašymo žodžius ji skyrė ir negimusiam vaikui: „Atleisk, kad pirmosios tavo gyvenimo akimirkos buvo kupinos komplikacijų, atleisk, kad negalėjome tau suteikti namų, kurių tau reikėjo, kad išgyventum. Visada tave mylėsime.“

„Esame dėkingi už gyvenimą, už mūsų nuostabius vaikus Luną ir Milesą, už akimirkas, kurias turėjome progą patirti, – pridūrė dviejų vaikų – ketverių dukros Lunos Simone ir dvejų sūnaus Mileso Theodore`o mama. – Tačiau kiekviena diena negali būti kupina šviesos. Šiomis tamsiausiomis gyvenimo dienomis gedėsime, verksime, tačiau apsikabinsime ir mylėsime vienas kitą dar stipriau.“

Ankstesni moters nėštumai taip pat buvo komplikuoti. Du kartus ji pastojo dirbtinio apvaisinimo būdu. Tiek J. Legendo ir C. Teigen dukros, tiek sūnaus atėjimas į pasaulį buvo paspartintas.

Sužinojusi apie užsimezgusią trečią gyvybę, moteris socialiniuose tinkluose atviravo, kad ši žinia jai buvo netikėta. Rugsėjį C. Teigen gydytojai paskyrė lovos režimą, moteriai buvo atliktas kraujo perpylimas. Deja, specialistams taip ir nepavyko sustabdyti jos placentos kraujavimo.