Veidai

2020.09.28 08:00

Susipažinkite su visomis projekto „Šok su žvaigžde“ antrojo sezono poromis

LRT.lt2020.09.28 08:00

Nuo spalio 3 d. šeštadieniais į LRT TELEVIZIJOS tiesioginį eterį grįžta spalvinga šeštadienio pramoga – šokių projektas „Šok su žvaigžde“. Pagal originalų BBC formatą kuriamas, žiūrovų jau pamėgtas projektas LRT tiesioginiame eteryje bus transliuojamas antrus metus.

„Žiūrovų laukia išties užburiantis, azartiškas reginys – ant parketo vėl susitiks dvylika porų, pasiryžusių kovoti dėl geriausiųjų vardo ir žiūrovų simpatijų. Rengtis projektui poros pradėjo jau vasarą, tad žiūrovų šeštadienio vakarais laukia iš tiesų įtraukianti, kokybiška pramoga“, – sako LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas ir priduria, kad dėl pandemijos projektas šį kartą bus filmuojamas be žiūrovų studijoje.

Be to, projekto dalyviai bus testuojami, taip pat bus stengiamasi užtikrinti, kad filmavimo metu poros kuo rečiau susitiktų – pasirodymams ruošis atskirose erdvėse, bus stengiamasi išlaikyti saugų fizinį atstumą.

Šokiai grįžta į LRT TELEVIZIJOS eterį: „Šok su žvaigžde“ – nuo spalio 3 dienos

Dalyvių pasirodymus vertins ne tik profesionali komisija, bet ir žiūrovai, kurie savo palaikymą galės išreikšti skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes. Kiekvienoje laidoje komisijos ir žiūrovų skirti balsai sudarys po pusę galutinio poros įvertinimo.

Laidos metu bus skelbiami galutiniai balai, žiūrovų balsai bus paviešinti po finalo. Nerodyti žiūrovų balsavimo realiuoju laiku rengėjai yra nusprendę siekdami neskatinti telefoninio balsavimo varžybų. Surinktų lėšų dalis, kuri tenka LRT, pasibaigus projektui bus skirta finalo dalyviams.

Pasirodymus vertins komisija, kurioje matysime šokio profesionalus: Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentą, nusipelniusį Lietuvos sporto trenerį Virginijų Visocką; 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusią profesionalią sportinių šokių šokėją Liną Chatkevičiūtę; triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempioną Justą Kučinską; Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoją Eglę Visockaitę. Šokių projektą ves Gabrielė Martirosian ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Šok su žvaigžde“ antrajame sezone matysime 12 porų.

Monika Marija ir Justinas Mejeris-Ustin

Monika Marija – atlikėja, dainų autorė, projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja, vėliau tapo šio projekto mokytoja – teisėja, „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankų finalininkė. Aistra vizažui ir grimui dalijasi dėstydama Makiažo akademijoje.

Justinas – 18 metų profesionalus šokėjas, tarptautiniu varžybų finalininkas, Lietuvos atstovas Europos čempionate, televizijos šokių projektų nugalėtojas. Aktyvus socialinių tinklų turinio kūrėjas, kurį „Youtube“ kanale galima rasti Ustin & Ieva vardu.

Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj

Edgaras – buvęs kunigas, šiuo metu laisvas menininkas. Savo stilių vadina primityviu abstrakcionizmu, tapo ant drobės. Nusprendė išbandyti save šokių aikštelėje, iki šiol visiškai niekur nešokęs. Pagrindinė Edgaro veikla – floristika ir dekoras.

Katerina – profesionali šokėja, choreografė. Televizijos šokių projektų dalyvė ir nugalėtoja. Televizijos šokių projektuose ji išmokė šokti ne vieną žinomą vyrą.

Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič

Jovita, po ilgos kelionės į teatrą grįžusi aktorė. Šiuo metu studijuoja fotografiją. Paroda apie dirbančius vaikus Filipinuose, Vanuatu, Fidžyje ir Brunėjuje šiuo metu keliauja po Lietuvą.

Rafalą nuo vaikystės lydinti aistra – šokis. Jis užsiima ir modelio veikla, dalyvauja fotosesijose ir įvairiuose renginiuose. Džiaugiasi neseniai įvykusiomis sužadėtuvėmis su projekto dalyve Melisa Valinovič.

Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė

Richardas – LRT radijo laidų ir įvairių renginių bei konferencijų vedėjas. Praeityje laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas. Su šokiais turintis tik tiek bendro, kiek juos matydavo per TV. Dar prieš mėnesį nežinojo, kuo fokstrotas skiriasi nuo džaivo. Absoliutus debiutantas šokių aikštelėje.

Eglė – 14 metų šokanti profesionali šokėja, tarptautinių varžybų finalininkė, šokių trenerė. Studijuoja visuomenės sveikatą.

Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė

Vaidas – dainininkas ir aktorius. Studijuodamas aktorinį išbandė skirtingus šokių stilius, vaikystėje šoko tautinius šokius, taigi šokis jį lydi visą gyvenimą.

Ieva Brigita – daugelio Lietuvos bei tarptautinių konkursų nugalėtoja, projekto „Šokio revoliucijos“ laimėtoja, šokio pedagogė, dirbanti tiek su vaikais, tiek su suaugusiais. Šokiai džiugina gyvenimą jau apie 20 metų.

Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič

Dovydas – aktorius, atlikėjas, prodiuseris, dėstytojas, festivalių bei komunikacijos projektų organizatorius – vadovas. Nors scena Dovydui nėra svetima, bet šokio iki šiol vengė kaip katinas vendens. Daro visko daugiau, nei gali, gyvenime vadovaujasi „12 – 0“ principu – žaisti reikia taip, lyg muštum į tuščius vartus, triuškintum sausai.

Melisa profesionaliai šoko 15 metų, šiuo metu dirba vaikų ir suaugusiųjų sportinių šokių trenere. Melisa yra pirmenybių nugalėtoja ir įvairių Lietuvos bei tarptautinių varžybų prizininkė.

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis

Kristina – aktorė, pasirodžiusi ne viename miuzikle ir TV seriale. Naudodama KaYros personažą ji žinoma kaip dainų autorė ir atlikėja, iš kurios visad galima tikėtis ko nors ryškaus, kūrybingo ir stebinančio. „Šok su žvaigžde“ projekte Kristina žada atskleisti visas savo puses, sudėdama į pasirodymus tiek pozityvumą ir nutrūktgalviškumą, tiek jautrumą ir empatiją.

Justas – vos ketverių scenos judesį prisijaukinęs profesionalus šokėjas, mokytojas ir choreografas. Dalyvavęs neaprėpiamame skaičiuje projektų ir pelnęs daugiau kaip 200 varžybų apdovanojimų. Šokęs daugybėje spektaklių, Justas svajoja apie savo spektaklio pastatymą, tad gali būti, kad „Šok su žvaigžde“ yra paskutinis projektas, kuriame jis pasirodo kaip šokėjas.

Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis

Nors Monika šiuo metu daugiausia laiko skiria kūrybai ir naujo skambesio paieškoms, visgi išmėginti jėgas šokių aikštelėje ji sutiko su džiaugsmu. O gal ir likimo ženklų apie naujai užsimezgantį pomėgį būta dar vasaros pradžioje – birželio mėnesį dainininkė gerbėjus pradžiugino naujos dainos „Visada šalia“ videoklipu, kuriant jį teko nemažai pajudėti.

Rolandas – profesionalus šokėjas ir šokių treneris. Šokėjas, sukaupęs 11 metų darbo su vaikais ir suaugusiaisiais patirtį. Vienas pirmųjų „Pro/Am“ judėjimo trenerių.

Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širmas

Eskedar – iš Etiopijos kilusi, o nuo vasaros ir Lietuvos pilietė, prekės ženklo „Eskedar Coffee“ įkūrėja, akcijos „Padovanok suknelę“ iniciatorė. Save kavos fėja vadinanti moteris pastaruoju metu gyvenime vaidina net keletą vaidmenų vienu metu: kaip kavos specialistė, socialiai aktyvi pilietė, motyvuojanti pranešėja ir svarbiausią – mama. Sportinius šokius atrado per savo vaikus.

Vykintas – įvairių televizijos projektų šokėjas, sportinių šokių treneris, teatro ir miuziklų artistas. Yra griežtas, bet teisingas. Po 17 metų šokio patirties teigia, jog tik sunkus darbas atneša saldžius vaisius.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė

Arnoldas – kino, teatro ir serialų aktorius, renginių bei TV projektų vedėjas, neseniai iš Klaipėdos persikraustęs į Vilnių. Nebijantis adrenalino ir iššūkių aktorius teatro sceną trumpam iškeitė į šokių aikštelę.

Ieva – profesionali šokėja, daugkartinė Lietuvos sportinių šokių čempionė, tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja.

Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker-Vika

Joringis – stilistas, vienas iš „ŠaŠa“ prekės ženklo įkūrėjų, projekto „Aš – stilistas“ laimėtojas. Ilgai lankė dainavimo repeticijas, muzika gyvenime visada užėmė svarbią vietą. Vaikystės draugai buvo profesionalūs šokėjai, taigi juos palaikydavo per varžybas. Ant parketo pasirodys pirmą kartą.

Viktorija – profesionali šokėja, Lietuvos vicečempionė. Šiuo metu dirba olimpiečių dailiojo čiuožimo choreografe. Kalba keturiomis užsienio kalbomis ir dirba vertėja.

Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas

Dovilė – LRT televizijos sporto žurnalistė ir sporto žinių vedėja. Iki šiol vienintelė sąsaja su sportiniais šokiais buvo tik apie juos rengti reportažai, bet dabar džiaugiasi galėdama įsijausti į sportininkų režimą. Svarbiausia, anot jos, negailėti valandų.

Edvinas – daugkartinis Lietuvos sportiniu šokių čempionas daugelyje pasaulio čempionatų garbingai atstovavo Lietuvai. Rimtą darbą banke derina su šokių mokytojo veikla „Ratuto“ sportinių šokių klube.

Pirmąją šokių projekto „Šok su žvaigžde“ laidą žiūrėkite spalio 3 d., šeštadienį, nuo 21 val. tiesioginiame LRT TELEVIZIJOS eteryje.

Primename, kad pirmajame „Šok su žvaigžde“ sezone triumfavo Paulos ir Gedvino Meškausko pora.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt