Veidai

2020.09.29 15:39

George`as Clooney savo žmoną sutiko neišėjęs iš namų – pora mini šeštąsias vestuvių metines

LRT.lt2020.09.29 15:39

Nors žiniasklaidoje ne kartą buvo pasirodžiusios antraštės apie tai, kad Holivudo žvaižgdės George`o Clooney bei teisininkės, žmogaus teisių aktyvistės Amal Alamuddin santuoka braška ir jiedu nori skirtis, pora į gandus visuomet numodavo ranka. Šį rugsėjį jie švenčia šeštąsias vestuvių metines.

Prieš sutikdamas Amal G. Clooney kartą jau buvo vedęs – 1989-aisiais Las Vegase, Elvio Presley įkūnytojo akivaizdoje jis prisiekė amžiną meilę aktorei Taliai Balsam. Tik ta santuoka ilgai netruko – 1993-aisiais pora išsiskyrė.

Dvidešimt metų po to aktorius buvo vadinamas vienu geidžiamiausių Holivudo viengungių, o duodamas interviu žiniasklaidai yra sakęs, kad daugiau vesti neketina, vadino save nesutvertu santuokai ir pan.

Viskas pasikeitė, kai Holivudo žvaigždė sutiko libaniečių kilmės britų žmogaus teisių advokatę A. Alamuddin. Porą 2013-aisiais supažindino bendras bičiulis, kuris Amal tiesiog atsivedė į G. Clooney namus Italijoje prie Komo ežero.

„Man net nereikėjo išeiti iš namų! Be to, prieš mūsų susitikimą man paskambino draugas ir pasakė, kad būtinai turi mus supažindinti, nes tai moteris, kurią vesiu. Tuo metu pas mane viešėjo mano tėvai, taigi ir jie dalyvavo mums susipažįstant. Vos tik susitikome visą naktį prakalbėjome ir nuo tos dienos neišsiskyrėme“, – Davidui Lettermanui laidoje „My Next Guest Need No Introduction“ pasakojo G. Clooney.

Pora susituokė 2014-ųjų rugsėjo 27-ąją Venecijoje, o į jų vestuves nukrypo viso pasaulio žiniasklaidos dėmesys.

G. Clooney sako, kad yra daugybė priežasčių, kodėl pamilo savo žmoną: „Ji nuostabi – labai rūpestinga, turinti puikų humoro jausmą, yra vienas protingiausių mano sutiktų žmonių ir t.t. Visada jaučiu pasididžiavimą, kai matau ją teisme kalbančią, dėvinčią mantiją.“

2017-aisiais A. Alamuddin pagimdė dvynius Ellą ir Alexanderį. Kol nesutiko Amal, aktorius apie vaikus taip pat negalvojo. „Man buvo per penkiasdešimt, jaučiausi per senas vaikams ir neketinau jų turėti, kol nesutikau tos nuostabios moters. Tačiau, žinoma, auginti vaikus – smagu. Kėliausi naktimis, keičiau sauskelnes. Tai, beje, buvo puiki praktika, nes po dešimtmečio sauskelnių galbūt reikės man pačiam“, – laidoje „Good Morning Britain“ juokavo aktorius.

Rugsėjį šeštąsias vestuvių metines mininti pora neretai atsiduria bulvarinės spaudos akiratyje. „Nebūna dienos, kai bulvarinė spauda nerašo apie tai, kad mes su Amal išgyvename santuokos krizę, skiriamės, turbūt netrukus bus rašoma, kad mūsų dvyniai plėšia bankus. Galima į tai nereipti dėmesio, tačiau tai paprasčiausiai nemalonu“, – dalyvaudamas laidoje „Good Morning Britain“ sakė kalbėjo G. Clooney, ne kartą bandęs tokias kalbas paneigti ir patikinęs, kad gandams stengiasi išlikti abejingas.

Taip pat skaitykite