Veidai

2020.09.25 15:03

52-ąjį gimtadienį švenčia Willas Smithas – aktorius, atsisakęs pagrindinio vaidmens „Matricoje“

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.09.25 15:03

Šiandien 52-ąjį gimtadienį švenčia amerikiečių aktorius, prodiuseris ir dainų autorius Willas Smithas. 1968 m. rugsėjo 25 d. gimęs aktorius laikomas vienu brangiausių pasaulyje.

2002 ir 2007 m. W. Smithas nominuotas „Oskarui“ kaip geriausias aktorius, tačiau iki šiol statulėlės taip ir nepelnė. Visgi augdamas jis visai nesvajojo tapti aktoriumi – troško būti reperiu.

Jo aktoriaus karjera prasidėjo 9-ajame dešimtmetyje, kai pradėjo repuoti, o šlovę pasiekė suvaidinęs televizijos seriale.

Filmuojant trilerį „Aš esu legenda“ aktorius rūpinosi gera kūrybinės grupės nuotaika. Pasak žiniasklaidos, kino žvaigždė ne kartą repavo, kad komanda bent kiek pralinksmėtų, nes buvo dirbama drėgname ir šaltame Niujorke.

„Aš esu legenda“, „Vyrai juodais drabužiais“, „Nepriklausomybės diena“, „Ali“, „Ieškantys laimės“ – tik kelios juostos, kuriose vaidino aktorius. Nedaug kas žino, tačiau jo filmografijoje turėjo atsidurti ir „Matrica“. W. Smithui siūlytas pagrindinis vaidmuo, tačiau aktorius jo atsisakė. Du kartus jis nominuotas „Oskarui“, keturis – „Auksiniam gaubliui“, laimėjo keturis „Grammy“ apdovanojimus.

Labas rytas, Lietuva II d. Kultinių juostų veidas Willas Smithas aktoriumi tapti nenorėjo: kokia buvo jo svajonių profesija?