Veidai

2020.09.26 20:57

„Dainuok su manim“ nugalėtojais tapo prieš finalą sužibėję Vakarė ir Edgaras

atnaujinta 23.05
Viktorija Lideikytė, LRT.lt2020.09.26 20:57

Pandemijai pakišus koją pristabdytas, tačiau po vasaros su patobulėjusiais ir ūgtelėjusiais jaunaisiais projekto dalyviais sugrįžęs muzikinis projektas „Dainuok su manim“ pasiekė finišo tiesiąją. Muzikinę kelionę iki pabaigos tęsė keturi duetai, tačiau finalo vakarą žiūrovų balsai nulėmė: projekto nugalėtojais tapo Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys.

Laidos įrašas:

Dainuok su manim. Finalas. Jausmingi atsisveikinimai, ašaros ir Edgaro ir Vakarės triumfas

Muzikinę kelionę šįvakar tęsė keturi duetai: Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys, Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė, Stela Švenčionytė ir Migloko, Onutė Mingė Slušnytė ir Ieva Zasimauskaitė. Finale visi duetai pasirodė po du kartus: atliko naują dainą ir pasirinko vieną iš tų, kurias projekte dainavo anksčiau.

Suaugusiųjų komisijoje pagyrimais ir pastebėjimais dalijosi reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė, atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano ir LRT populiariosios muzikos vyr. redaktorius Ramūnas Zilnys. Vaikų komisijoje šmaikštavo ir apdovanojimus dalijo Ąžuolas Račinskas, Viltė Kirstukaitė ir Nojus Žebrauskas.

Nors vaikų ir suaugusiųjų komisijos nariai tradiciškai dalyvių pasirodymus komentavo, tačiau šį sykį nebedalijo jiems balų. Projekto nugalėtojus išrinko televizijos žiūrovai, daugiausia simpatijų atidavę Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio duetui. Nugalėtojams atiteko pagrindinis prizas – galimybė įrašyti dainą profesionalioje studijoje.

Laidos vedėjams Vidui Bareikiui ir Jurgitai Jurkutei-Širvaitei duetu nuotaikingai užtraukus V. Bareikio dainą „Aš nepamesiu savo dainos“, pirmosios ant „Dainuok su manim“ scenos žengė Onutė Mingė Slušnytė ir Ieva Zasimauskaitė. Per projektą artimai susidraugavusios merginos vakarą pradėjo lyrine nata. Pasipuošusios baltomis suknelėmis, jos atliko I. Zasimauskaitės kūrybos dainą „Aš galiu skrist“.

„Manau, kad ir po šio projekto abi nueisite kur nors padainuoti. Mielai ateičiau jūsų pasiklausyti“, – merginas gyrė R. Zilnys. O štai vaikų komisijos narys Ąžuolas duetui pažėrė šiek tiek kritikos. „Matau, kad Ieva vėl grįžo į savo komforto zoną ir dainuoja savo kūrybos liūdnas dainas. Tačiau per pusfinalį ji parodė, kad gali dainuoti ir linksmas dainas, todėl turiu pasiūlymą“, – šmaikščiai rėžė Ąžuolas, I. Zasimauskaitei pasiūlęs repertuarą papildyti linksmesnėmis gaidomis.

Dainuok su manim. Finalas. Onutė Mingė ir Ieva Zasimauskaitė – „Aš galiu skrist“

Dar nespėję uždainuoti, Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė laidos vedėjų dėmesį patraukė išskirtiniu įvaizdžiu. Pagyromis buvo sutikta ir lyriška jųdviejų atlikta daina „Skinny Love“. „Sunkiai renku žodžius. Mane visiškai „atjungė“. Tokio dydžio talentas vaike“, – braukdama ašarą negalėjo atsistebėti D. Filmanavičiūtė.

„Galvojau, ką padarysite finale, nes ir pusfinalyje buvo labai gerai. Panašu, kad jums pavyko nenuleisti kartelės“, – kalbėjo R. Zilnys. Suaugusiųjų nuomonėms pritarė ir vaikų komisija. „Užkūrėte jausmų sūkurį. Labai gražus pasirodymas“, – žavėjosi Viltė.

Dainuok su manim. Finalas. Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė – „Skinny Love“

Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio duetas dar prieš laidą šmaikštavo, kad „Dainuok su manim“ projekte jautėsi tarsi krepšinio varžybose: pradėję iš lėto, artėjant projekto pabaigai ėmė rodyti, ką sugeba iš tikrųjų. Vietą finale stulbinančiu pasirodymu pusfinalyje iškovojusi pora, pasirinkusi Jurgos Šeduikytės dainą, darsyk nustebino tiek žiūrovus, tiek komisiją.

„Jei reikėtų skirti balus, mano planšetėje degtų dešimtukas“, – komplimentų Vakarei ir Edgarui negailėjo D. Filmanavičiūtė. S. Stavickis-Stano pastebėjo, kad duetas dar sykį prasiveržė tarsi ugnikalnis, o vaikų komisija pridūrė, jog klausant jų pasirodymo kūnu bėgiojo šiurpuliukai.

Dainuok su manim. Finalas. Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys – „Kelionė laiku“

Stela Švenčionytė ir Migloko „Dainuok su manim“ sceną užpildė tiek stipriais balsais, tiek ryškiu ir žaismingu įvaizdžiu.

„Šįvakar sprendžiasi likimas, kas nugalės. Pasirinkote pasirodymą, kurį, akivaizdu, supras ne visi žiūrovai. Tačiau būtent ši jūsų pusė man ir žaviausia. Nesvarbu, finalas ar pasaulio pabaiga, jūs dainuojate tai, ką norite“, – apie merginų atliktą Migloko dainą „Šypsena“ kalbėjo S. Stavickis-Stano. Jam pritarė ir vaikų komisija, pastebėjusi, kad nors merginų pasirodymas priminė keistą sapną, nuo jų buvo sunku atitraukti akis.

Dainuok su manim. Finalas. Stela Švenčionytė ir Migloko – „Šypsena“

Vakarui persiritus į antrąją pusę, dar sykį ant scenos žengę projekto dalyviai atliko dainas, kurias projekte jau dainavo anksčiau. Onutė Mingė ir Ieva scenoje pasirodė pakeitusios įvaizdį, tačiau vėl susiderinusios. Šįkart jos pasipuošė smėlio spalvos suknelėmis.

„Onute, tu mane pribloškei. Iš to, ką girdėjau, ši daina tau labiausiai tiko“, – iš karto po merginų pasirodymo komplimentus žėrė V. Bareikis. Vaikų komisija pagyrė, kad Onutė Mingė ir Ieva projekto kelyje pademonstravo išskirtinę drąsą, už tai joms įteikė ir apdovanojimą.

Dainuok su manim. Finalas. Onutė Mingė ir Ieva Zasimauskaitė – „Idontwannabeyouanymore“

Antrą kartą ant scenos žengę Kristupas ir Monika atliko dainą „Empire State of Mind“. Ją duetas sudainavo ir pirmą sykį kartu pasirodę projekte. Vaikų komisija porą apdovanojo „Už draugiškumą“.

„Esu dėkinga komisijai, kad būtent Kristupą man parinkote į porą. Labai juo žaviuosi“, – po pasirodymo dėkojo M. Linkytė. Kristupas pridūrė, kad nors liūdna dėl to, jog projektas priartėjo prie pabaigos, jam buvo labai smagu dirbti su Monika.

Nuo pat projekto pradžios užbūrę tiek žiūrovus, tiek komisiją, Kristupas ir Monika liko antroje vietoje. Žiūrovų balsai lėmė, kad nuo „Dainuok su manim“ nugalėtojų juos skyrė vos kiek daugiau nei 40 balsų.

Dainuok su manim. Finalas. Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė – „Empire State of Mind“

„Vakarė man yra atradimas. Norėčiau su ja dainuoti toliau“, – prieš finalinį pasirodymą su Vakare „Dainuok su manim“ scenoje kalbėjo Edgaras. Vaikų komisija porą apdovanojo „Už išskirtinumą“. Jie duetą įvertino tiek už jųdviejų balsus, tiek už vaidybinius įgūdžius.

Po pasirodymo paaiškėjo, kad Edgaras Vakarei turi paruošęs staigmeną. Prisipažinęs, kad jau sugalvojo dainą, jis pažadėjo Vakarę pasikviesti į savo studiją ir kartu įrašyti bendrą dainą. Panašu, jog Edgaro duotam pažadui vienaip ar kitaip lemta išsipildyti. Pora tapo projekto nugalėtojais ir buvo apdovanota pagrindiniu prizu – galimybe įrašyti dainą profesionalioje studijoje.

Dainuok su manim. Finalas. Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys – „Kelionė laiku“

„Dainuok su manim“ finalą užbaigė dar sykį įspūdingai nuskambėję Stelos ir Migloko balsai, laidos vedėjams ir komisijai sukėlę šiurpuliukus. Vaikų komisijos nariai duetui įteikė apdovanojimą „Už stilių“. „Buvote pačios stilingiausios ir visada įdomiausiai apsirengusios“, – žavėjosi Viltė.

„Buvo gera plaukti jūsų talento upe. Norėčiau, kad su jūsų begalinio talento pagalba kažkam išauštų šviesesnis rytas“, – už tai, kad scenoje nebijo būti savimi, Stelai ir Migloko dėkojo D. Filmanavičiūtė.

Dainuok su manim. Finalas. Stela Švenčionytė ir Migloko – „Creep“

Ankstesnėse laidose skambėjusius porų pasirodymus galite pamatyti LRT mediatekoje.

Daugiau „Dainuok su manim“ finalo akimirkų – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt