Veidai

2020.09.24 14:14

Aktorius Rolandas Kazlas išsiskyrė su žmona Sigita

LRT.lt2020.09.24 14:14

Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius ir režisierius Rolandas Kazlas oficialiai išsiskyrė su žmona Sigita Kazliene. Tai portalui LRT.lt patvirtino Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida.

Kaip nurodė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Rimantė Kraulišė, Rolando Kazlo ir Sigitos Kazlienės skyrybų prašymas teismą pasiekė rugpjūčio 21 d. Rugsėjo 24 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas sutuoktinių prašymą patenkino.

R. Kraulišė taip pat nurodė, jog teismo procesas neužtruko, pora skyrėsi abiejų sutuoktinių susitarimu. Procesas vyko rašytiniu būdu, todėl į teismą R. Kazlui ir S. Kazlienei atvykti nereikėjo.

Pora susituokė 2002 m.

R. Kazlas sukūrė kelias dešimtis įvairiausių vaidmenų, 2007 ir 2008-aisiais jis apdovanotas „Auksiniais scenos kryžiais“.

Aktorius kūrė vaidmenis ir televizijos serialuose, humoro laidose, tarp jų – ir autorinės „Aš su jumis“ bei „Nekenčiu reklamos“.

R. Kazlas taip pat yra gavęs ir Nacionalinę kultūros ir meno premiją „Už tragiškąsias ir komiškąsias teatro dermes bei kūrybinį principingumą“, taip pat ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.