Veidai

2013.02.22 09:35

Neva dingęs penkiametis svetainėje miegojo po sėdmaišiu

LRT.lt 2013.02.22 09:35

5-erių metų berniukas iš Velso privertė ne juokais sunerimti jo tėvus, kurie net kreipėsi į policiją po to, kai jis staiga pradingo svetainės. Po daugiau nei valandą trukusių paieškų pradingėlį rado jo sesuo – šis snaudė po sėdmaišiu.    

5-erių metų berniukas iš Velso privertė ne juokais sunerimti jo tėvus, kurie net kreipėsi į policiją po to, kai jis staiga pradingo iš svetainės. Po daugiau nei valandą trukusių paieškų pradingėlį rado jo sesuo – šis snaudė po sėdmaišiu.

29-erių Andrew Lorey ir 28-erių Samantha Thomas policijai pranešė, kad jų sūnus Jensonas Lorey pradingo iš namų, kol tėvas buvo virtuvėje, o mama – sporto klube, skelbia upi.com.

„Pradėjau šaukti ir išbėgau į gatvę, jo ieškodamas. Jau maniau, nutiko blogiausia. Pasikvietėme policiją. Paieškoje dalyvavo 12 pareigūnų su tarnybiniais šunimis ir sraigtasparniu. Jie apieškojo rūsį, jie apieškojo absoliučiai viską. Visi mūsų pažįstami ir nepažįstami  taip pat įsitraukė į sūnaus paieškas. Parama buvo tiesiog stebinanti“, – prisimena penkiamečio tėvas.

Praėjus daugiau nei valandai paieškų, kita šeimos atžala – metais vyresnė dukra Sienna  savo broliuką aptiko miegantį po svetainėje pūpsančiu sėdmaišiu.