Veidai

2020.09.25 08:09

Ne rožėmis klotas Catherine Zeta-Jones ir Michaelo Douglaso kelias: įveikę ligas vos neišsiskyrė

LRT.lt2020.09.25 08:09

Holivudo žvaigždžių Catherine Zetos-Jones ir Michaelo Douglaso namuose – dviguba šventė. Abu sutuoktiniai rugsėjo 25-ąją švenčia gimtadienį, tiesa, tarp jų – 25 metų skirtumas. Ir nors šiandien juodu laikomi viena tvirčiausių Holivudo porų, taip buvo ne visada – sunkiai dorodamiesi su likimo išbandymais prieš kelerius buvo padarę santykių pertrauką.

Šį rudenį Catherine sukako 51-eri, o Michaelui – 76-eri. Lapkričio 18-ąją juodu minės 20-ąsias vestuvių metines. Pora susipažino 1999-aisiais viename kino festivalyje Prancūzijoje.

„Kaip tik buvau pažiūrėjęs filmą „Zoro“ ir sužinojau, kad Catherine atvyksta į festivalį jo pristatyti. Ji planavo pasilikti tik vienai nakčiai. Taigi pasiteiravau savo agento, ar būtų galimybė su ja bent trumpai susitikti kur nors bare.

Mudu susitikome, buvau tikras džentelmenas. Dar tą patį vakarą jai pasakiau, kad noriu būti jos vaikų tėvas, – „The Jonathan Ross Show“ pasakojo M. Douglasas. – Tiesa, ji nesutriko ir atsakė, kad apie mane daug girdėjusi. O tada atsisveikino ir kitą rytą išvyko į Škotiją. Supratau, kad viską sugadinau. Negalėjau nurimti, tad nusiunčiau jai gėlių ir atsiprašymą. Kaip matote, viskas susiklostė gerai.“

Po metų draugystės susituokusi pora turi du vaikus – dvidešimtmetį Dylaną Michaelą ir septyniolikmetę dukrą Carys Zetą.

Garsiems sutuoktiniams likimas nepagailėjo išbandymų. 2010-aisiais M. Douglaso sūnus Cameronas iš pirmos santuokos už prekybą kvaišalais buvo nuteistas septyneriems metams kalėjimo. Tais pačiais metais Holivudo veteranui diagnozuotas ketvirtosios stadijos gerklės vėžys (vėliau patikslinta, kad tai buvo liežuvio vėžys). Duodamas interviu „Fox News“ aktorius tą laikotarpį vadino vienu juodžiausių gyvenime.

2011-aisiais C. Zeta-Jones viešai prisipažino kamuojama bipolinio sutrikimo. „Šis sutrikimas paveikia milijonus žmonių, aš – viena iš jų. Prabilti verta, jei mano prisipažinimas bent vieną žmogų paskatins ieškoti pagalbos. Nėra prasmės tyliai kentėti ir tikrai nėra gėda ieškoti pagalbos“, – tada žurnalui „People“ sakė aktorė.

Netrukus moters atstovas žiniasklaidai pranešė, kad ji nusprendė gydytis klinikoje. „Patirdavau nuotaikų pakilimų ir nuosmukių. Džiaugiuosi, kad gydytojams pavyko aiškiai įvardyti tokius emocijų svyravimus“, – apie tai, kad kreipėsi pagalbos į profesionalus, „Good Housekeeping“ pasakojo Catherine.

Ir nors buvo skelbiama, kad M. Douglaso sveikata gerėja, poros santuoka ėmė braškėti, jiedu vis dažniau laiką leisdavo atskirai. „M. Douglasas ir C. Zeta-Jones daro pertrauką“, – taip CNN pranešė žinią, kad pora apsigyveno atskirai. Aktorės atstovas žiniasklaidai tąkart pateikė trumpą komentarą, kad porai reikia laiko pagalvoti ir išspręsti tarpusavio problemas. Nė vienas iš sutuoktinių nesiryžo pradėti oficialaus skyrybų proceso.

Porai artimi šaltiniai people.com teigė, kad krizė santykius ištiko dėl nelengvo šeimai laikotarpio, Michaelui diagnozavus vėžį, o Catherine – bipolinį sutrikimą.

Pertrauka sutuoktiniams buvo naudinga ir jau po metų žiniasklaida skelbė, kad juodu susitaikė. Duodamas interviu Ellen DeGeneres M. Douglasas sakė, kad po pertraukos jų šeima tapo tvirtesnė nei bet kada: „Esu dėl jos pametęs galvą! Manau, kiekviena šeima susiduria su sunkumais ir visus juos galima išspręsti, jei tik partneriai abu to nori ir stengiasi.“

Praėjusių metų pabaigoje pora dalyvavo Indijoje vykusioje „Hindustan Times“ konferencijoje. Čia jų buvo pasiteirauta apie laimingos santuokos pagrindą. „Prieš 20 metų mažai kas tikėjosi, kad ši santuoka truks taip ilgai. Turbūt esu laiminga, kad ištekėjau už geriausio draugo, su kuriuo kartu matėme ir šilto, ir šalto“, – svarstė C. Zeta-Jones.

Antrindamas sutuoktinis pridūrė, kad dažnai problemų kyla dėl to, jog puoselėjant santykius per mažai stengiamasi: „Kurdami santykius su aplinkiniais, galbūt net mažai pažįstamais žmonėmis daug labiau stengiamės, nei puoselėdami savo ir mums artimiausio žmogaus tarpusavio ryšį. Manau, svarbiausia yra pasistengti dėl savo žmogaus. Ir, žinoma, tikiu, kad posakis „Laiminga žmona – laimingas gyvenimas“ yra teisingas.“

Taip pat skaitykite