Veidai

2020.09.22 15:01

Trimetei Ozzy Osbourne`o anūkei nustatytas koronavirusas

LRT.lt2020.09.22 15:01

COVID-19 užsikretė O. Osbourne`o sūnaus Jacko Osbourne`o trejų metuku dukra Minnie. Likusių šeimos narių koronaviruso testai yra neigiami, rašo People.com.

Visa tai paaiškėjo pirmadienį įvykusio 11-ojo pokalbių laidos „The Talk“ sezono pristatymo metu viena iš jos vedėjų, J. Osbourne`o mama Sharon Osbourne paatviravo, kad studijoje, kaip buvo planuota, nepasirodė dėl vaikaitės diagnozės.

„Turėjau būti studijoje, labai to laukiau, – kitoms laidos vedėjoms sakė 67 metų Sharon. – O tada, deja, viena iš mano vaikaičių [Minnie] susirgo COVID-19.“

„Jai viskas gerai, – pridūrė Sharon, kalbėdama apie Minnie būklę. – Aš neužsikrėčiau. Ir jos tėtis [Jackas Osbourne`as] neužsikrėtė. Ir jos mama neužsikrėtė. Ir seserys sveikos.“

Paaiškinusi, kad Minnie greičiausiai virusą pasigavo „nuo kažkurio mano sūnui dirbančio žmogaus“, Sharon pridūrė, kad teigiamas Minnie koronaviruso testas rodo, jog „COVID-19 gali užsikrėsti ir vaikai, nes Minnie tik treji metai“.

Prisipažinusi, kad labai nekantrauja vėl susitikti su kitomis laidos vedėjomis Sheryl Underwood, Eve ir Carrie Ann Inaba, Sharon, kurios net keli koronaviruso testai buvo neigiami, sakė, kad jai liko karantinuotis tik vieną savaitę.