Veidai

2020.09.22 16:21

Robertas Kalinkinas pristatė mažąją kolekciją vyrams, apžiūrėti aprangos detales padėjo robotas

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.09.22 16:21

Kas bendro tarp mados ir technologijų? Į šį klausimą atsakyti pabandė drabužių dizaineris Robertas Kalinkinas, antradienio popietę sostinės MO muziejuje pristatęs vyrams skirtą kolekciją su technologijų prieskoniu. Apžiūrėti derinius padėjo ir pristatymui naudotas robotas.

Dizaineris pristatė mažąją kolekciją, sudarytą iš trijų įvaizdžių, kuriuos vienija drabužius puošiantis raštas. Ant kiekvieno iš drabužių – mobiliojo telefono, išmaniojo laikrodžio ar ausinių siluetai. Buvo pristatyta laisvalaikio apranga, klasikinio kostiumo interpretacija ir sportinis kostiumas.

Kiekvieną modelį iš arčiau apžiūrėti pristatymo svečiams padėjo robotas, filmavęs kiekvieną, net ir smulkesnę aprangos detalę bei derinius papildančias detales. Jis, preciziškai suprogramuotais judesiais iš skirtingų kampų, filmavo bei tiesiogiai transliavo kolekcijos modelius.

Taip mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjas ir dizaineris siekė parodyti šiuolaikinių technologijų ir mados sintezę. Juk iš tiesų šiandien svarbu, kad ir išmanusis laikrodis ar telefonas būtų ne tik funkcionalus, bet ir stilingas bei tinkantis prie mūsų įvaizdžio.

„Šios kolekcijos idėja, žinutė ir buvo perteikti, kaip mada ir technologijos gali būti suderinamos kiekvieną dieną gatvėse ir mūsų gyvenime“, – trumpai apie kolekciją pasakojo jos kūrėjas.

Kolekcijos pristatymo nepraleido atlikėjai Jurgis Brūzga ir Tadas Juodsnukis, apsilankė influenceris Naglis Bierancas ir kiti. Renginį vedė Tadas Rimgaila.

Kolekcijos pristatymo akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Taip pat skaitykite