Veidai

2020.09.21 10:32

LRT laidų vedėja Živilė Kropaitė antrą kartą tapo mama

Gintarė Micevičiūtė, LRT.lt2020.09.21 10:32

Ankstyvą pirmadienio rytą LRT laidų vedėjos Živilės Kropaitės-Basiulės ir jos vyro Liudo Basiulio šeima sulaukė pagausėjimo. Porai gimė dukra. „Esame labai apdovanoti, ir kitaip čia nepasakysi“, – portalui LRT.lt sakė Ž. Kropaitė, dukrą nusprendusi pavadinti Dorotėja, kas graikų kalba ir reiškia „Dievo dovana“.

„Savo vaikus – geriau paanalizavus – vadiname taip, kad būtų akivaizdu, jog jie, be to, kad yra didžiulė dovana mums ir – tikėkimės – vienas kitam, dar yra gamtos ir Dievo dovanos. Bet niekada nepamirštame ir nepamiršime, kad jie – Ir Vilniaus Gimdymo namų mums dovanos“, – įsitikinusi Ž. Kropaitė.

Feisbuke ji pasidalino ir pirmąja mažylės nuotrauka.

“Su kauki gimdei?” - bene pirmas klausimas iš ką tik paskambinusios Močiutės. “Vardų tai dukrelai duokit tąkį, kad ir...

Posted by Živilė Kropaitė-Basiulė on Monday, September 21, 2020

Sutuoktiniai jau augina dvejų metukų sūnų Vėją. Laukdamasi antrosios atžalos Ž. Kropaitė pasakojo nekantraujanti suprasti, kaip įmanoma auginti du vaikus.

„Vieno turėjimas jau parodė, kad šių laikų moters dalia yra nelengva, bet jaučiuosi bent minimaliai iššūkį įveikusi. Laukiu perėjimo į „antrą lygį“, – anksčiau sakė Ž. Kropaitė.

Ž. Kropaitė taip pat svarstė, kaip pirmagimis reaguos į šeimos pagausėjimą.

„Svarstau, kaip jam seksis prisitaikyti darželyje, kaip gimus antram vaikeliui reikės paskirstyti dėmesį, kaip jis priims kitą vaikelį, kaip man reikės suplanuoti dienotvarkę ir pan. Manau, tai natūralu ir su panašiais galvosūkiais susiduria visi, auginantys vaikus, tarp kurių nedidelis amžiaus skirtumas“, – yra kalbėjusi Ž. Kropaitė.

Ž. Kropaitė ir L. Basiulis susituokė tą dieną, kai buvo minimas Lietuvos šimtmetis – 2018-ųjų vasario 16-ąją.

Taip pat skaitykite