Veidai

2020.09.21 15:09

Raudonasis „Emmy“ kilimas persikėlė į socialinius tinklus: net ir namuose spindėjo prabanga

LRT.lt2020.09.21 15:09

Nors šių metų „Emmy“ apdovanojimai buvo virtualūs ir dauguma pristačiusių apdovanojimus bei nominantų sveikinosi iš savo namų, kiemų ar sodų, tai nesutrukdė įnešti šiek tiek spindesio ir pasipuošti, o kai kas netgi pasitiesė raudonąjį kilimą. Tik nuotraukomis žvaigždės šįkart dalijosi socialiniuose tinkluose.

Nors aktorė Regina King „Emmy“ transliacijoje pasirodė su rožiniu kostiumėliu, ji turėjo suknelę, su kuria būtų atvykusi į ceremoniją, jei tik ši būtų vykusi gyvai. Savo socialiniame tinkle ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji dėvi mėlyną suknelę, atidengiančią kojas ir pečius.

„Šiek tiek šventės ant mano pievelės“, – rašė aktorė Reese Witherspoon, pasidalijusi nuotrauka, kurioje ji pasipuoštusi juoda klasikine suknele.

Translytė aktorė Laverne Cox, kuri vedė specialią „Emmy“ skirtą transliaciją per „Entertainment Tonight“ pasipuošė rožine ilga suknele. Panašu, kad aktorės įvaizdis įkvėptas lėlės „Barbie“ stiliaus.

Tiesa, L. Cox eteryje pasirodė su juodu, permatomu kombinezonu.

Amerikiečių aktorė Tracee Ellis Ross, apdovanojimų dieną pasipuošusi auksu spindinčia suknele, rašė nežinanti ar pasiilgo pašėlusios raudonojo kilimo energijos ar aukštakulnių, tačiau patikino pasiilgusi gražių suknelių. Beje, aktorė netgi pasitiesė raudonąjį kilimą.

Pasipuošė ir aktorė Kerry Washington. „Jau kurį laiką nebuvau išsipusčiusi, taigi pasistengiau, kiek galėjau“, – rašė savo socialiniame tinkle.

Įspūdingą suknelę vilkėjo ir Zendaya, pripažinta geriausia draminio serialo aktore.

Apdovanojimų vakarui Zendaya buvo pasiruošusi du aprangos derinius.

Taip pat skaitykite