Veidai

2020.09.21 07:36

„Emmy“ apdovanojimuose – staigmena „Draugų“ gerbėjams: serialo aktorės pasirodė drauge

LRT.lt2020.09.21 07:36

Kultinio serialo „Draugai“ žvaigždės Jennifer Aniston, Courteney Cox ir Lisa Kudrow ir vėl susitiko – visos trys aktorės susirinko J. Aniston namuose ir sveikinosi su „Emmy“ apdovanojimų žiūrovais bei vedėju Jimmy Kimmeliu.

Sekmadienio vakarą Los Andželo laiku išdalytos „Emmy“ statulėlės, dar vadinamos televizijos „Oskarais“. Daugelis renginio dalyvių su žiūrovais sveikinosi iš savo namų.

Aktorė J. Aniston pasirodė transliacijoje pasipuošusi juoda vintažine „Dior“ suknele ir deimantų vėriniu bei paskelbė, kas tapo geriausia komedijinio serialo aktore. Kai jau atrodė, kad aktorė savo darbą baigė, pasipuošusi rožiniu chalatu ji dar sykį pasirodė ekrane.

Aktorė J. Aniston, pretendavusi tapti geriausia draminio serialo aktore už vaidmenį seriale „The Morning Show“, nusprendė savo namuose surengti nedidelį „Draugų“ susitikimą ir toliau apdovanojimus stebėti pasikvietė C. Cox bei L. Kudrow.

Šis susitikimas buvo malonus ne tik pačiai J. Aniston, bet ir visiems kultinių „Draugų“ gerbėjams.

Iš pradžių su renginio vedėju J. Kemmeliu pasisveikino tik J. Aniston, tačiau netrukus pasirodė ir C. Cox. „Courteney čia?“, – nusistebėjo J. Kimmelis.

„Žinoma, čia. Ji čia gyvena, esame kambariokės jau nuo 1994-ųjų“, – kalbėjo aktorė J. Aniston. Netrukus prisijungė ir L. Kudrow, teigusi, kad ir ji gyvena kartu su merginomis. Kadre pasirodė ir Jennifer draugas Jasonas Batemanas.

Manoma, kad šis aktorių susitikimas reiškia, kad jau visai netrukus pamatysime ilgai laukiamą visų šešių draugų susitikimą, rašoma Elle.com.

Taip pat skaitykite