Veidai

2020.09.19 20:47

„Dainuok su manim“ pusfinalyje – atsisveikinimas su dviem duetais ir netikėtai sužibėję nauji lyderiai

atnaujinta 23.14
Gintarė Micevičiūtė, LRT.lt2020.09.19 20:47

Atsisveikinęs su dviem dalyviais, projektas „Dainuok su manim“ žengė į pusfinalį. Po jo paaiškėjo, kurie keturi duetai tęsia muzikinę kelionę ir jau kitą šeštadienį susitiks finale.

Laidos įrašas:

Dainuok su manim. Pusfinalis. Kelionės ir svajonės, daug spalvų bei netikėtai sužibę nauji lyderiai

Pusfinalyje varžėsi šeši duetai: Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaras Lubio, Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės. Keturi iš jų susitiks finale.

Duetus vertino vienodai svarią balso teisę turinčios komisijos: vaikų ir suaugusiųjų. Pastarojoje įžvalgomis dalijosi reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė, LRT populiariosios muzikos vyr. redaktorius Ramūnas Zilnys ir kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Laidą veda Jurgitos Jurkutės-Širvaitės ir Vido Bareikio duetas.

Pirmieji pasirodė Iglė ir Dominykas su visiems puikiai pažįstamo serialo „Draugai“ pagrindine daina. Tiesa, duetas iš pradžių žengė ne į sceną, o prie teisėjų, kuriems ir skyrė pirmuosius kūrinio žodžius.

D. Filmanavičiūtė ir R. Zilnys prisipažino legendinio serialo nežiūrėję, dainai simpatijos nejaučiantys, tačiau Iglės ir Dominyko pasirodymas jiems pasirodė smagus. Tiesa, S. Stavickis-Stano pridūrė, kad iki tobulumo šiam pasirodymui dar tolokai. Suaugusieji duetą įvertino 24 balais.

Tuo tarpu vaikų komisija Iglę ir Dominyką paguodė sakydami, kad pasirodymas ryškus ir linksmas, bei skyrė balu daugiau – 25.

Dainuok su manim. Pusfinalis. Dominykas Navickas ir Iglė Bernotaitytė – „I'll Be There For You“

Antrieji į sceną žengė ligšioliniai projekto lyderiai – Vega ir Jurijus. Jie atliko Lino Adomaičio dainuotą kūrinį „Vandenynai“, už kurį sulaukė netikėtų komisijų reakcijų.

„Kas buvo? Mes likom nesupratę. Iki tol jūs ėjote nesuklupdami, tiesiai šviesiai. Kūrinys siaubingai netiko Vegai. Nebuvo visiškai jėgos. Ar mums tik taip pasirodė?“ – klausė S. Stavickis-Stano.

D. Filmanavičiūtė atviravo, kad S.Stavickiui-Stano pritaria kraujuojančia širdimi, ir apgailestavo: „Praėjusius šeštadienius jūs buvote neišmušami“.

Vaikų komisijos narys Ąžuolas taip pat pritarė, kad daina Vegos balsui netiko, tačiau jis duetą drąsino: „Iš klaidų mes mokomės. Tikiuosi, kad per finalą jūs pasirinksite tokį kūrinį, kuris visus nušluos.“ Nojus užfiksavo gražų dueto akių kontaktą, o Viltei patiko Vegos improvizacija.

Sutapo ir komisijų duetui skirti balai – abi jį įvertino 25.

Dainuok su manim. Pusfinalis. Vega Kavaliauskaitė ir Jurijus Veklenko – „Vandenynas“

Stela ir Migloko žiūrovų ir komisijos teismui atidavė savą grupės „The Beatles“ dainos „Come Together“ versiją.

„Buvo tiek daug energijos ir sveikos agresijos. Tai buvo nuo karantino pavargusių žmonių daina – come together, eikime kartu. Jūs čia viską ištaškėte“, – pasirodymą gyrė R. Zilnys.

Jam pritarė ir vaikų komisija. „Jūs esate tiesiog bomba“, – pasirodymu žavėjosi Nojus.

Suaugusieji duetui skyrė 30 balų, o vaikai – 29.

Dainuok su manim. Pusfinalis. Stela Švenčionytė ir Migloko – „Come Together“

Onutė Mingė ir Ieva, pasipuošusius ryškiais, didžiuliais džemperiais atliko nuotaikingą Justino Timberlake dainą „Can‘t Stop This Feeling“.

„Daug šilumos ir gėrio, lyg geriausių draugių pižamų vakarėlis“, – pasirodymu džiaugėsi R. Zilnys.

Viltei iš vaikų komisijos pasirodyme šiek tiek pritrūko energijos, tačiau visuma jai patiko. Kaip ir kitiems komisijos nariams, kurie duetui skyrė 27 balus, lygiai tiek pat, kiek ir suaugusiųjų komisija.

Dainuok su manim. Pusfinalis. Onutė Mingė ir Ieva Zasimauskaitė – „Can't Stop The Feeling!“

Kristupas ir Monika auditoriją sumanė nukelti į JAV ir tam pasirinko populiarią dainą „FourFiveSeconds“.

„Taip reikia daryti! Buvo visiška fantastika. Tai buvo vienas iš geriausių pasirodymų, kokius mes esame matę šitame projekte. Vienareikšmiškai“, – kalbėjo R. Zilnys, o S. Stavickis-Stano Kristupui linkėjo niekada neprarasti to nuoširdumo, kurį jis pademonstravo.

Suaugusieji duetui skyrė maksimalų balų skaičių – 30, tuo tarpu vaikai pasirodymu buvo kiek mažiau patenkinti ir Kristupą su Monika įvertino 28 balais.

Dainuok su manim. Pusfinalis. Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė – „FourFiveSeconds“

Pusfinalį baigė Vakarė ir Edgaras. Duetas žiūrovams ir komisijai dovanojo įsimintiną pasirodymą pagal atlikėjos Sia`os dainą „Chandelier“ – Vakarė ir Edgaras visą laiką dainavo nusisukę, o dėmesio centre atsidūrė aktorius ant bėgimo takelio.

Pasak dueto, tokia scenografija atspindi kiekvieno žmogaus kasdienę kelionę į šviesą tunelio gale, kuri kartais būna lengva lyg čiuožiant, o kartais sunki, lyg kopiant į kalnus.

„Jūs buvote tokie pribloškiantys, kad pagrindas po kojomis svyruoja“, – duetui pagyrų negailėjo D. Filmanavičiūtė, o R. Zilnys teigė nuo pasirodymo negalėjęs atplėšti akių.

Būtent Vakarės ir Edgaro pasirodymas labiausiai iš visų šį šeštadienį patiko vaikams. Duetui jie skyrė vien dešimtukus, tačiau suaugusieji įvertino vienu mažiau – 29.

Dainuok su manim. Pusfinalis. Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys – „Chandelier“

Susumavus suaugusiųjų ir vaikų komisijų vertinimus, paaiškėjo, kurie du mažiausiai balų surinkę duetai projektą paliko. Komisijos sprendimu į finalą pateko Stela ir Migloko (59 balai), Vakarė ir Edgaras (59 balai), Kristupas ir Monika (58 balai), Onutė Mingė ir Ieva (54 balai), o atsisveikinti teko su Vega ir Jurijumi (50 balų) bei Dominyku ir Igle (49 balai).

Finalinė „Dainuok su manim“ laida, per kurią paaiškės nugalėtojai, jau kitą šeštadienį nuo 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Laidose, kurios buvo nufilmuotos iki karantino, skambėjusius porų pasirodymus galite pamatyti LRT mediatekoje.