Veidai

2020.09.16 16:55

Rūta Loop skelbia gerą naujieną – po daugiau nei mėnesio pasveiko nuo COVID-19

Gintarė Micevičiūtė, LRT.lt2020.09.16 16:55

Atlikėjai Rūtai Loop koronavirusas COVID-19 patvirtintas rugpjūčio 11 dieną. Daugiau nei mėnesį namuose praleidusi dainininkė instagrame pasidalijo vaizdeliu iš lauko kavinės, o tai reiškia, kad liga pasitraukė – dviejų iš eilės jai darytų testų rezultatai neigiami. Kad pasveiko, Rūta patvirtino ir portalui LRT.lt

„Esu baisiai laiminga. Jau susitikau su draugais. 41 diena“, – po daugiau nei mėnesio pasveikusi portalui LRT. lt trečiadienį sakė R. Loop.

Nekelti kojos iš namų atlikėja, kurios tikrasis vardas Rūta Žibaitytė, nusprendė nuo tos akimirkos, kai dar rugpjūčio pradžioje pajuto pirmuosius įtartinus simptomus. Pirmas porą dienų temperatūra jai buvo pakilusi iki 37 laipsnių, o po to nukritusi iki 35. Kai dingo skonis ir uoslė, Rūta nujautė, kokia diagnozė gali laukti, o atliktas testas įtarimus tik patvirtino – COVID-19 infekcija.

Praėjus savaitei po diagnozės patvirtinimo kalbinta mergina portalui LRT.lt sakė besijaučianti neblogai, tik kartais užplūsta silpnumas: „Gripu ar peršalimu esu sirgusi kur kas stipriau ir baisiau negu šiuo virusu. Pats liūdniausias dalykas yra skonio ir uoslės netekimas.“

Namie užsidariusi ir koncertus atšaukusi kūrėja kiek įmanoma stengėsi išlaikyti gerą nuotaiką ir tikėjo, kad jos nusiteikimas prisidės prie sveikimo.

„Stengiuosi absoliučiai pozityviai nusiteikti. Noriu pati kuo greičiau grįžti į gyvenimą, į sceną. Kitas dalykas – su liūdesiu galima atsinešti tik dar daugiau problemų ir ligų“, – anksčiau sakė R. Loop.

Rūta Loop dirba radijo stotyje „Power Hit Radio“. Po to, kai jai buvo nustatytas koronavirusas, visa komanda nedelsiant izoliavosi. Vėliau COVID-19 užsikrėtė ir šio radijo programų direktorius Saulius Baniulis.

LRT.lt primena, kad Rūta Loop dalyvavo 2020 m. nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Kūrinį „We Came From The Sun“ atlikusi Rūta Loop subūrė milžinišką gerbėjų armiją ir pateko į finalą, jos pasirodymą gyrė ir komisijos nariai.

Įvairiuose muzikiniuose TV projektuose laimę bandžiusi, o dabar sėkmingą solinę karjerą tęsianti atlikėja „Eurovizijoje“ yra dainavusi ir anksčiau. Prieš penkerius metus Vienoje ji buvo Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės pritariančioji vokalistė.

Taip pat skaitykite