Veidai

2020.09.15 12:29

Naują puslapį atvertęs princas Harry švenčia gimtadienį: šeima tradiciškai dalijasi šiltais kadrais

LRT.lt2020.09.15 12:29

Nuo oficialių pareigų karališkoje šeimoje atsitraukusio princo Harry permainų metus vainikuoja rugsėjo 15-ąją minimas 35-asis gimtadienis. Karališkosios šeimos nariai visuomet pasveikina vieni kitus ir socialiniuose tinkluose, pasidalija jaukiomis šeimos nuotraukomis.

Šie metai princui Harry – permainų metai. Sausio pradžioje princas Harry ir Meghan Markle paskelbė atsitraukiantys nuo savo oficialių pareigų Didžiosios Britanijos karališkoje šeimoje. Pora tąsyk pranešė atsisakanti karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir sakė, kad daugiau laiko leis Šiaurės Amerikoje.

„Po daugelio mėnesių apmąstymų ir vidinių diskusijų apsisprendėme dėl šių metų pokyčių. Ketiname atsitraukti kaip vyresnieji karališkosios šeimos nariai, planuojame tapti finansiškai nepriklausomi ir toliau visapusiškai remti Jos Didenybę Karalienę. Tik su jūsų padrąsinimu, ypač per pastaruosius kelerius metus, jaučiamės pasirengę įgyvendinti šį pokytį“, – buvo rašoma poros paskyroje.

Nuo tada, kai atsisakė savo pareigų princas Harry su žmona Meghan ir sūneliu Archie buvo apsistoję Vankuveryje, Kanadoje ir Los Andžele, JAV. Nuo liepos jų namais JAV tapo Kalifornijos miestelis Santa Barbara.

Kaip rašoma people.com, sprendimas atsitraukti princui tikrai nebuvo lengvas. „Buvo daug iššūkių kupinų metų, daug mėnesių diskusijų ir žinau, kad ne visuomet priimdavau teisingus sprendimus, tačiau kalbant apie šį atvejį, tiesiog neturėjau kitos išeities,“ – sakė jis. Princas taip pat atvirai prakalbo apie tai, kad lanko psichoterapiją.

Gimtadienio proga princą Harry sveikino jo šeimos nariai. Linksma nuotrauka pasidalinta princo Williamo ir Kate Middleton paskyroje. Fotografijoje įamžinta akimirka, kur du broliai lenktyniauja.

Gražaus gimtadienio sūnui linkėjo princas Charlesas. Vienoje nuotraukoje matyti, kaip jie smagiai leidžia laiką bendraudami.

Princas pasveikintas ir karališkosios šeimos paskyroje, čia 2017-asiais metais įmžinta akimirka, kur Harry kalbasi su močiute karaliene Elžbieta II.

Taip pat skaitykite