Veidai

2015.12.29 13:39

Po kelerių metų pertraukos „Eurovizijos“ atrankoje savo jėgas išbandys E. Jakštytė

15min.lt2015.12.29 13:39

Pastaruoju metu vis naujus muzikinius projektus pristatanti atlikėja Eglė Jakštytė ruošiasi dar vienam svarbiam žingsniui savo muzikinėje karjeroje. Po kelių metų pertraukos dainininkė grįžta į nacionalinę „Eurovizijos“ atranką.  

2012 metais paskutinį kartą savo jėgas bandžiusi nacionalinėje atrankoje, E. Jakštytė tuomet pasirodė kaip atlikėja, tačiau į šių metų atrankos sceną dainininkė žengs ir kaip dainos autorė. Kartu su savo kūrybos daina „Leisk dar būti“, kurią išpildyti ir visus atlikėjos užmojus padėjo įgyvendinti muzikos prodiuseris Marius Matulevičius, E. Jakštytė tikisi pasiekti ne tik gerų rezultatų, bet ir pavergti žmonių širdis.

„Šiuo metu išgyvenu labai man svarbų gyvenimo laikotarpį, kuris mane verčia dažnai stabtelti ir gerai viską apsvarstyti, o tuomet šuoliuoti dideliais žingsniai į priekį... Vienas iš tokių šuolių yra dalyvavimas atrankoje, kuris jaučiu, kad manyje jau yra pribrendęs. Dabar tikrai nežadu sustoti, nes tikiu savimi, tikiu žmonėmis ir žinau, kad sau negalėčiau leisti jų nuvilti“, – sako dainininkė E. Jakštytė.

Nors daugelis žiūri skeptiškai į pasirinkimą „Eurovizijos“ atrankoje  dainuoti gimtąja kala, atlikėja tikina, kad greitu metu kūrinys bus išverstas ir į anglų kalbą, tačiau dabar ji su didžiule meile ir pasididžiavimu nori dainuoti būtent gimtąja kalba, kad pirmąją dainos versiją galėtų suprasti visi iki vieno.

„Labai myliu šitą dainą ir labai tikiuosi ir noriu, kad klausytojai ją taip pat įsimylėtų iš pirmo karto. Nors man svarbiau, kad ją išgirdę įsiklausytų, pajaustų ir interpretuotų savaip, per savo prizmę. Žinau, kad viskam reikia laiko,  kaip ir šiai dainai, kad ją pažintų ir suprastų tikrąjį jausmą, kuris slypi giliau. Daina skirta kiekvienam individualiai, priklausomai kiek žmogus giliai įsileis ją į savo širdį ir galiausiai į savo gyvenimą, nes aš į sudėjau ne tik širdį, mintis, bet ir sielą“, – atvirauja atlikėja.  

Grįždama į „Eurovizijos“ atranką kartu su savo kūrybos daina atlikėja pripažįsta, kad jaučiasi stipriai ir užtikrinai. O tai, pasak jos, svarbiausias ginklas norint pasiekti pačių geriausių rezultatų šiame konkurse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt