Veidai

2015.12.18 15:18

D. Žygas bandys laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje

15min.lt2015.12.18 15:18

Dainininkas Deividas Žygas oficialiai patvirtino, kad bandys sėkmę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Anot dainininko, tai vienas didžiausių iššūkių jo muzikinėje karjeroje.  

Anot dainininko, atrankoje jis pasirinko dalyvauti su kito autoriaus daina: „Kaip bebūtų keista, tačiau viskas yra suderinta, jog dalyvausiu su kito autoriaus daina. Esu kompozitorius ir visada koncertinėse programose atlikdavau autorines dainas, kadangi dainuoti kitų dainas man nepatinka. Tačiau šiemetinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauti su kito autoriaus daina man bus didelis iššūkis ir nauji potyriai“. 

D. Žygas pabrėžia, kad labai jaudinasi ir tikisi sulaukti didelio gerbėjų palaikymo: „Labai tikiuosi, kad mano muzikos gerbėjai stipriai palaikys mane. Tai didelis žingsnis mano muzikos karjeroje. Labai stengsiuosi nenuvilti tų, kurie manim tiki“. 

Žmonės.lt primena, kad šįmet „Eurovizijos“ atrankoje jau pareiškė dalyvausiantys šie dainininkai: Neringa Šiaudikytė, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Donatas Montvydas, grupė E.G.O., Ruslanas Kirilkinas, Erica Jennings, Jurgis Brūzga.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.