Veidai

2020.09.13 18:18

Britų numylėtinis Colinas Firthas jubiliejų pasitiko vienišas: meilės istorija užtemdyta išdavystės

LRT.lt2020.09.13 18:18

Britų mylimas aktorius Colinas Firthas atrodė gyvenime turi viską – pasaulinį pripažinimą, sėkmingą karjerą, yra apdovanotas „Oskaru“ ir kitais prestižiniais apdovanojimais, džiaugiasi laiminga santuoka. Tačiau prieš keletą metų jo pasaulį supurtė žinia apie žmonos romaną su kitu. Nors ir bandė gelbėti santuoką, praėjusiais metais pora pasuko skirtingais keliais.

Rugsėjo 10-ąją 60-metį minėjęs C. Firthas daugeliui žinomas iš tokių filmų, kaip „Mamma Mia!“, „Tegyvuoja meilė“, „Bridžitos Džouns dienoraštis“ ir „Vienišas vyras“. 2011-aisiais už savo vaidmenį istoriniame filme „Karaliaus kalba“ britų aktorius apdovanotas „Oskaru“.

Tiesa, jis – ne tik aktorius. C. Firthas yra atradęs ir daugiau įvairių saviraiškos būdų – jis ragavo ir rašytojo duonos, o vieną trumpų apsakymų rinkinį skyrė autizmu sergantiems vaikams. Be to, jis yra parašęs dainų, kurių dauguma skamba filmuose.

Priešingai nei kai kurie žymūs aktoriai, C. Firthas ne iš tų, kurių santykius aptarinėja geltonoji spauda, o paparacai vaikosi gatvėse bandydami nufotografuoti su vis kita mergina. Aktorius – šeimos žmogus, trijų vaikų tėvas. Vyriausio sūnaus, trisdešimtmečio Williamo Josepho Firtho jis susilaukė su ilgamete širdies drauge, aktore Meg Tilly. Pora išsiskyrė 1994-aisiais.

Po trejų metų jis vedė italų prodiuserę Livią Giuggioli, su kuria jis susilaukė dar dviejų sūnų Lucos ir Matteo. „Sutikau ją viešėdamas Kartaginoje. Pamačiau ją minioje žmonių ir ji man krito į širdį. Tiesa, atrodė, kad iš nuostabos ir susižavėjimo negaliu pajudėti“, – duodamas interviu Ellen Degeneres aktorius prisiminė dieną, kai susipažino su žmona.

Du dešimtmečius pora buvo laikyta pavyzdine, o C. Firthas nuolat sulaukdavo klausimų apie laimingos santuokos receptus. „Mes abu esame atsidavę šeimai ir visuomet stengiamės surasti laiko vienas kitam. Kiekvieni santykiai yra kaip maratonas – ilgas procesas. Ir jei rūpinsiesi santykiais, viskas bus gerai.

Be to, gal tuštybė taip kalbėti, bet mano žmona – gražiausia moteris pasaulyje, taigi vargu ar sutiksiu moterį, galinčią jai prilygti“, – likus porai metų iki santuokos krizės CNN duotame interviu su šypsena kalbėjo aktorius.

Kone tobula laikyta pora po daugiau nei dvidešimt santuokos metų vis tik pasuko skirtingais keliais, praėjusiais metais aktoriaus agentas išplatino pranešimą, kuriame buvo skelbiama, jog nepaisant išsiskyrimo, Colinas ir Livia išlaikys „artimą draugystę“, juos ir toliau sies meilė savo vaikams.

Tiesa, poros santykiai braškėjo jau kurį laiką. Aktorius ir jo sutuoktinė portalui people.com prisipažino, kad jie buvo neoficialiai išsiskyrę dar 2015-aisiais, o Livia tuo metu buvo užmezgusi kone metus trukusį romaną su italų žurnalistu Marco Brancaccia. Ši istorija išlindo į viešumą 2017-aisiais, kai „The Times“ parašė apie, tai jog L. Giuggioli apkaltino meilužį persekiojimu. M. Brancaccia tai neigė.

Netrukus po šio skandalo Firthas susitaikė su žmona, tačiau santykių tai neišgelbėjo ir pernai jie pradėjo oficialų skyrybų procesą. Kaip buvo rašoma people.com, porai artimi šaltiniai pasakojo, jog sutuoktiniai tikrai stengėsi išsaugoti santykius, tačiau juos visą laiką temdė išdavystės šešėlis. Tad pora nusprendė, kad atėjo metas toliau judėti atskirai.

Ir prieš skyrybas pora apie savo santykius žiniasklaidoje kalbėdavo retai, nenuostabu, kad ir skandalo bei skyrybų akivaizdoje saugojo savo privatumą. Apie tai, kad nenori pasakoti apie asmeninį gyvenimą, C. Firthas kalbėjo ne sykį. Garsus aktorius netgi neturi savo paskyros socialiniuose tinkluose.

„Šiais laikais visi turi įrankį, padedantį sukurti tam tikrą viešą savo įvaizdį. Taigi žmonėms išsivystė tam tikras instinktas paviešinti kažką apie save. Tiesa, tas impulsas nėra naujas, tiesiog anksčiau jis būdavo patenkinamas kitais būdais.

Aš vis tik manau, kad kiekvienas žmogus turi teisę eiti į darbą, o po to grįžti namo. Būdamas namuose aš nebenoriu būti viešas, nebenoriu dalytis savo nuotraukomis, įrašais“, – „CineSeries Originals“ pasakojo C. Firthas.

Beje, minint aktoriaus 60-metį, jo buvusi žmona Livia savo instagrame pasidalijo šiltu sveikinimu. Buvusį vyrą ji vadino geriausiu partneriu jau 25-erius metus.

Beje, aktorius savo tėvynėje pastaraisiais metais žinomas ir kaip Brexito priešininkas.

Taip pat skaitykite