Veidai

2020.09.12 21:27

„Dainuok su manim“ scenoje – duetų kova už išlikimą: dvi poros savo muzikinę kelionę baigė

atnaujinta 23.44
Viktorija Lideikytė, LRT.lt2020.09.12 21:27

Į LRT TELEVIZIJOS eterį sugrįžo dėl koronaviruso grėsmės kuriam laikui pristabyta, tačiau ištikimų gerbėjų ratą suburti spėjusi laida „Dainuok su manim“. Jau antrąjį šeštadienį į muzikinę kovą stojo aštuonios duetų poros, tačiau šio vakaro pabaigoje, susumavus dviejų laidų vaikų ir suaugusiųjų komisijos balus, su dviem duetais teko atsisveikinti.

ŽIŪRĖKITE LAIDOS ĮRAŠĄ:

Dainuok su manim VI laida. Praėjusios vasaros įkvėptos dainos ir atsisveikinimas su dviem duetais

Šį vakarą muzikinę kelionę projekte tęsė aštuoni profesionalų ir jaunųjų muzikos talentų duetai: Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Rusnės Varanavičiūtės ir Dainoto Varno, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio, Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės, Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio.

Vakaro pabaigoje, susumavus dviejų laidų rezultatus, su dviem duetais teko atsiveikinti. Muzikinę kelionę baigė Dainoto Varno ir Rusnės Varanavičiūtės bei Gabrieliaus Vagelio ir Miglės Kovieraitės poros.

„Dainuok su manim“ duetų pasirodymus vertino dvi vienodai svarią balso teisę turinčios komisijos: vaikų ir suaugusiųjų. Pastarojoje įžvalgomis dalijosi reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė, LRT populiariosios muzikos vyr. redaktorius Ramūnas Zilnys ir kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Laidą vedė Jurgitos Jurkutės-Širvaitės ir Vido Bareikio duetas.

Po nuotaikingai su kroksais ir šiltomis kojinėmis prie mikrofono pasirodžiusio Baltojo Kiro, pirmosios į „Dainuok su manim“ sceną žengė Ieva Zasimauskaitė ir Onutė Mingė Slušnytė. Jos žiūrovams padovanojo itin jautrų pasirodymą ir atliko pačios Ievos sukurtą dainą apie netektį.

„Galvojau, ar Onutė nėra per mažytė šiai dainai. Žinant kontekstą, pažįstant Ievutę, žinant, apie ką ši daina, pirmas įspūdis, kad tai – solinė rauda“, – kalbėjo D. Filmanavičiūtė. Stano komentavo, kad merginų pasirodymas buvo tikras, nuoširdus ir nesuvaidintas.

Jauniesiems komisijos nariams Ievos ir Onutės Mingės duetas pasirodė labiausiai susidraugavęs ir užmezgęs tikriausią ryšį. „Sudainavo geriau už originalą“, – žavesio neslėpė vaikai. Merginų duetui tiek suaugusiųjų, tiek vaikų komisija skyrė tiek pat – po 29 balus.

Vakarą tęsė Stelos Švenčionytės ir Migloko duetas. Merginos pasirinko atlikti kūrinį „Creep“.

„Jos sudainavo savo dueto himną“, – po pasirodymo žavėjosi V. Bareikis. Jam pritarė ir suaugusiųjų komisijos nariai. „Jūs esate gerojo likimo pavyzdys. Žiūriu į jūs ir galvoju, kaip nutinka tokie stebuklai, kad studijoje susitinka idealiai vienas kitam tinkantys žmonės. Jūs esate tobulos“, – merginų duetą gyrė D. Filmanavičiūtė. „Ačiū, stebukladarės“, – dėkojo Stano, merginų pasirodymą pavadinęs vakaro stebuklu.

Vaikų komisijos nuomonė neišsiskyrė. „Per jūsų pasirodymą šimtą kartų per kūną perėjo šiurpuliukai. Jokių priekaištų, super“, – kalbėjo Rokas. „Man čia buvo bomba“, – šypsojosi Lėja.

Stelos ir Migloko pasirodymas joms pelnė maksimalų balų skaičių – 30 balų skyrė suaugusieji, tiek pat ir vaikai.

Dainuok su manim VI laida. Stela Švenčionytė ir Migloko – „Creep“

Į sceną žengę Rusnė Varanavičiūtė ir Dainotas Varnas atliko lietuvių grupės „Sisters On Wire“ dainą „Mėlyna Mėlyna“. Rusnė net prisiderino makiažą ir pasirodė mėlyna spalva paryškintomis akimis. Prieš pasirodymą Dainotas savo scenos partnerei negailėjo pagyrų ir pasidžiaugė, kad scenoje Rusnė vis drąsiau improvizuoja.

„Labai džiaugiuosi, kad pasirinkote dainuoti šį kūrinį. Man atrodo, šiuo metu Lietuvoje nėra žmogaus, kuris nemokėtų šios dainos žodžių“, – kalbėjo D. Filmanavičiūtė. Jai pritarė ir kūrinio žodžius užtraukęs vaikų komisijos narys Rokas.

Stano taip pat gyrė dueto pasirodymą: „Jei anksčiau Dainotas bandydavo tarsi „ištempti“ pasirodymą, tai šį kartą jis atrodė žymiai kukliau. O kaip gražiai atrodė Rusnė, kaip jai patiko ši daina, kaip ji maudėsi šitoje muzikoje! Buvo be galo gražu“.

Deja, komisija porai nebuvo itin dosni. Vaikai jiems skyrė 25 balus, suaugusieji – 26 balus. Šis vakaras duetui buvo lemtingas – Rusnės ir Dainoto muzikinė kelionė baigėsi.

Dainuok su manim VI laida. Rusnė Varanavičiūtė ir Dainotas Varnas – „Mėlyna mėlyna“

Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės duetas scenoje užkūrė tikrų tikriausią vakarėlį. Kristupas sužibėjo ne tik kaip solistas, bet ir kaip muzikantas. Jis drąsiai sėdo prie būgnų, o pakilęs nuo jų kartu su Monika energingai judėjo scenoje.

Būgnai patiko ir V. Bareikiui. Prisėdęs prie muzikos instrumento, jis visus pakvietė dar kartą užtraukti dainą „Runnin`“. Nurimusi komisija vieningai sutarė, kad nuo Kristupo ir Monikos dueto negalėjo atitraukti akių.

„Turėčiau jums nusilenkti. Man patinka ši daina, bet žymiai labiau patinka, kaip jūs ją sudainavote“, – kalbėjo Lėja. „Trūksta žodžių“, – šypsojosi Ąžuolas. „Projekte yra tik kelios tokios stiprios poros kaip jūs“, – žavėjosi Stano.

Kristupas ir Monika iš vaikų komisijos sulaukė 30 balų, tiek pat jiems skyrė ir suaugusieji.

Dainuok su manim VI laida. Kristupas Kerulis ir Monika Linkytė – „Runnin“

Dainą „Mano namai“ atlikę Miglė Kovieraitė ir Gabrielius Vagelis pakerėjo vaikų komisiją, tačiau suaugusieji atlikėjams turėjo ir pastebėjimų. Stano pasirodė, kad nors širdimi Miglė ir Gabrielius atrodė kaip tvirtas duetas, jų balsai ne itin derėjo.

„Spinduliavote ramybę, gėrį, nuotaiką, kad viskas bus gerai. Manau, tą jausmą padovanojote žiūrovams. Juk nuotaika svarbiausia, o ji buvo labai gera“, – duetą gyrė R. Zilnys. Suaugusiųjų ir vaikų komisijos duetui skyrė tiek pat – po 27 balus. Deja, Miglės ir Gabrieliaus dueto kitą savaitgalį „Dainuok su manim“ scenoje taip pat nebeišvysime.

Dainuok su manim VI laida. Miglė Kovieraitė ir Gabrielius Vagelis – „Mano namai“

Vakarą tęsė baltai pasipuošę ir jautrų kūrinį „Baltas paukštis“ atlikę Dominykas Navickas ir Iglė Bernotaitytė.

„Šią dainą dainuoju nuo trečios klasės, jau trejus metus. Pirmus kartus atrodė, kad prieš draugus gėda tokią dainą dainuoti, o dabar – man garbė. Pajaučiau, koki ji didinga. Man ši daina labai įstrigus, lyg antras himnas“, – emocijomis po pasirodymo dalijosi Dominykas. Po dainos tvirtai apkabinusi Dominyką, Iglė neslėpė susijaudinimo.

Pora džiaugėsi, kad pandemijos padiktuota projekto pertrauka buvo naudinga, nes padėjo užmegzti glaudesnį tarpusavio ryšį. „Atsirado kitoks ryšys, nei buvo pirmoje laidoje, kai paspaudžiau mygtuką. Dabar susigyvenome, išsišnekėjome, išsipasakojome. Dominykui jaučiuosi daug artimesnė“, – taip apie savo scenos bičiulį atsiliepė Iglė.

Komisija atvirai demonstravo susižavėjimą duetu. Vaikai Iglei ir Dominykui skyrė 29, suaugusieji – 27 balus.

Dainuok su manim VI laida. Dominykas Navickas ir Iglė Bernotaitytė – „Baltas paukštis“

Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio duetas scenoje išsyk patraukė akį. Vakarė per pasirodymą suspindo ilga suknele, Edgaras pasipuošė elegantišku kostiumu.

Vakarė po pasirodymo graudinosi, tad komisijos nariai suskubo raminti duetą. „Esu įsitikinęs, kad jie – realūs kandidatai eiti į kitą etapą, nes jų pasirodyme viskas buvo labai užtikrinta“, – kalbėjo R. Zilnys, linkėdamas Vakarei ir Edgarui, kad šis vakaras projekte jiems nebūtų paskutinis.

„Man jų kūrinys buvo iš tų, kurie šį vakarą padarė didžiausią įspūdį“, – žavėjosi Ąžuolas. Suaugusiųjų komisija Vakarės ir Edgaro duetui skyrė 27 balus, vaikai – 29 balus.

Dainuok su manim VI laida. Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys – „A Million Dreams“

Vakarą užbaigę Vega Kavaliauskaitė ir Jurijus Veklenko „Dainuok su manim“ scenoje buvo itin ryškūs. Jie ne tik patraukė akį ryškiai geltonais rūbais, sužavėjo pasirinkę sudainuoti šių dainų hitą „Watermelon Sugar, tačiau nustebino ir į sceną atsivarę spalvingus motorolerius.

„Bomba, fantastika. Nežinau, kaip apibūdinti, koks geras buvo jūsų pasirodymas“, – duetą gyrė Rokas. „Skambėjo viskas: jūsų balsai, rūbai, visa choreografija. Nuotaika buvo puiki“, – kalbėjo Stano. „Turbūt, buvo stilingiausias šio vakaro pasirodymas“, – antrino D. Filmanavičiūtė.

Vaikų komisija duetui skyrė 30 balų, tiek pat balų jiems padovanojo ir suaugusieji.

Dainuok su manim VI laida. Vega Kavaliauskaitė ir Jurijus Veklenko – „Watermelon Sugar“

Kitą šeštadienį muzikinę „Dainuok su manim“ kelionę tęs šeši duetai.

Muzikinį projektą „Dainuok su manim“ per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt stebėkite šeštadienio vakarais.

Laidose, kurios buvo nufilmuotos iki karantino, skambėjusius porų pasirodymus galite pamatyti LRT mediatekoje.

Taip pat skaitykite