Veidai

2020.09.09 19:53

3-iąsias vestuvių metines paminėję Jovita ir Richardas šokių projekte tapo konkurentais

„Šok su žvaigžde“ fotosesijos užkulisiai
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.09.09 19:53

„Kol kas tarpusavio konkurencijos nejaučiame, pažiūrėsim, kas bus spalį“, – šypsojosi sutuoktiniai aktorė Jovita Balčiūnaitė ir LRT laidų vedėjas Richardas Jonaitis, dalyvaujantys LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“. Specialioje projekto fotosesijoje sutikta pora portalui LRT.lt pasakojo apie iššūkius, iškylančius repeticijose.

Nuo spalio 3-osios LRT TELEVIZIJOS eteryje – antrasis pagal BBC formatą kuriamo projekto „Šok su žvaigžde“ sezonas. Dvylika iš profesionalių šokėjų ir atlikėjų, aktorių, eterio veidų ar verslininkų sudarytų porų jam jau ruošiasi bei gludina šokio žingsnius.

Likus kelioms savaitėms iki projekto pradžios, poros įsiamžino specialioje fotosesijoje, buvo filmuojamos ir porų pristatymo vinjetės, kurias žiūrovai pamatys prieš kiekvieną šokėjų pasirodymą. Trečiadienį nuo pat ryto LRT netrūko veiksmo – kol vieni dalyviai sėdėjo grimo kėdėje, kiti filmavosi, treti tuo metu pozavo fotografei Redai Mickevičiūtei.

Prieš savo fotosesiją, prie studijos smalsiai sukiojosi projekte dalyvaujantis LRT laidų vedėjas R. Jonaitis – jis atėjo pasižiūrėti, kaip filmuotis sekasi kitai projekto dalyvei – jo žmonai, aktorei Jovitai Balčiūnaitei. „Nors vinjetė bus rodoma vos kelias sekundes, mačiau, kaip ji su partneriu gražiai viską daro. Galbūt net šioks toks lengvas pavydas apėmė“, – juokėsi Richardas.

Richardas ir Jovita vasaros pabaigoje minėjo trečiąsias vestuvių metines, tačiau jiedu sako, kad šia proga kartu sušokti dar nebandė. „Pavargstame per repeticijas, tad namuose norisi pailsėti“, – šyptelėjo Richardas.

Nors kartu ir nešoka, panašiais rūpesčiais bei džiaugsmais gyvenantys sutuoktiniai konkurencijos šeimoje kol kas nejaučia. „Dažniau vakarais susitikę pabambame, išsipasakojame, kas buvo sunkiausia aikštelėje, kas pasisekė, o kas pareikalavo daugiau pastangų ar atrodė sunkiai suvokiama. Kol kas vienas kitą labai palaikome ir labai džiaugiamės vienas kito sėkme. Pažiūrėsime, kaip bus spalį, kai projektas prasidės“, – svarstė Jovita.

Anksčiau R. Jonaitis minėjo, kad vis dėlto projekte ketina palaikyti žmoną, nes iš savęs šokių aikštelėje daug nesitiki. „Lai vyras nesupyksta, bet ir aš labiau palaikysiu savo bei Rafalo porą – Richardas palaikytojų turi kur kas daugiau nei aš, tad man palaikymo gali prireikti labiau. Džiaugiuosi, kad tarp mane palaikančiųjų bus ir mano vyras“, – su šypsena dėstė J. Balčiūnaitė.

Spalio ji laukia su nekantrumu ir jauduliu. „Manau, kad tai žmogiška. Likus kelioms minutėms iki spektaklio premjeros taip pat labai jaudinuosi ir savęs klausiu, kodėl pasirinkau tokią specialybę. Tačiau per spektaklį, rodos, įtampą paleidžiu, o uždangai nusileidus, būna labai gera. Turbūt panašiai bus ir su šokiais – bus daug streso, tačiau kuo geriau pavyks pasirodyti, tuo bus maloniau“, – sakė ji.

Šokius Jovita vadina sena svajone, tad galimybe dalyvauti projekte ji labai džiaugiasi: „Akademijoje mokėmės klasikinio šokio, baleto pagrindų, tačiau niekada anksčiau nešokau pramoginių šokių. O jie kupini – vienu metu reikia galvoti apie daugybę dalykų – laikyseną, ritmą, šokio žingsnelius ir t.t. Iš pradžių maniau, kad man geriau seksis Lotynų Amerikos šokiai, tačiau jau matau, kad kol kas geriau pavyksta atlikti standartinius šokius.“

Richardas dar sako nesupratęs, ar standartiniai, ar Lotynų Amerikos šokiai jam sekasi geriau – ir vieni, ir kiti, anot jo kol kas sekasi sunkiai. „Žinau, tik kad man labai patinka Vienos valso sukinys, bet nežinau, ar jis man labai gerai pavyksta“, – juokėsi Richardas.

Vis tik Jovita pastebi, kad šis projektas yra žaidimas, tad ir sau, ir savo vyrui linki to nepamiršti bei žaisti besimėgaujant.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt