Naujienų srautas

Veidai2015.12.15 10:23

Paaiškėjo „Eurovizijos“ konkurso vedėjai

LRT.lt 2015.12.15 10:23

Šiemet didžiausią Europos muzikos konkursą ves 2015 metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zemerlowas kartu su Švedijoje daug gerbėjų turinčia Petra Mede. Šis duetas „Eurovizijos“ scenoje nėra naujas.  

P. Mede jau vedė šį muzikinį konkursą 2013 metais, o M. Zemerlowas dalyvavo atrankoje į konkursą dar 2007 m., o 2015 m. iškovojo nugalėtojo titulą ir teisę rengti „Euroviziją“ Švedijoje. 

2016 metais bus jau trečiasis kartas, kai šis Europos muzikinis konkursas rengiamas Stokholme. 

„Esu neįtikėtinai laimingas būdamas „Eurovizijos“ dalimi dar kartą ir turėdamas galimybę konkursą vesti su P. Mede, kurią laikau nuostabia vedėja ir vienu puikiausių žmonių, kuriuos pažįstu“, – kalbėjo M. Zemerlowas. 

„Neįtikėtina, kad man ir vėl teko garbė būti šio konkurso dalimi. Džiaugiuosi, kad „Euroviziją“ vesiu su M. Zemerlowu, tai – svajonės išsipildymas. Jis labai profesionalus, todėl dėl to, kaip pasirodysiu, jaudintis teks man, žinoma, kaip ir dėl to, ką apsivilksiu“, – šypsojosi moteris. 

Martinas Osterdahlis, vienas „Eurovizijos“ prodiuserių, tikino taip pat besidžiaugiantis, kad gali pristatyti šią vedėjų porą. „Su jų galimybėmis galime parodyti tai, ko Europa dar nematė“, – intrigavo jis. 

„Eurovizijos“ dainų konkursas bus rengiamas Stokholmo arenoje gegužės 10 (I pusfinalis), 12 ( II pusfinalis) ir 14 (finalas) dienomis.

Meet the hosts of Eurovision 2016

Meet the hosts of the 2016 Eurovision Song Contest, Måns Zelmerlöw and Petra Mede!

Posted by Eurovision Song Contest on 2015 m. gruodžio 14 d.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą