Veidai

2020.09.04 15:23

Vilniuje apvogtas ir tą pačią dieną tėčio netekęs stilistas Joringis Šatas: sunku ir finansiškai, ir emociškai

Viktorija Lideikytė, LRT.lt2020.09.04 15:23

Trečiadienį Vilniaus centre buvo apvogtas stilistas, kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narys, LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvis Joringis Šatas. Negana to, po poros dienų jis sužinojo, kad tą pačią dieną neteko tėčio. „Šiuo metu patiriu daug nuostolių ir finansiškai, ir emociškai“, – portalui LRT.lt sako stilistas.

Trečiadienį J. Šatas darbo reikalais lankėsi sostinės centre. Kaip pats sako, sugrįžęs po filmavimo nė neįtarė, kad ras išdaužtą automobilio langą.

„Pasistačiau mašiną Juozapavičiaus gatvėje, vienoje jos pusėje stovėjo naujas pastatas, kitoje – mokykla, ir išėjau į filmavimą. Sugrįžęs iš pradžių nepastebėjau, kad kažkas negerai, nes išdaužtas buvo kito šono langas. Atsirakinau automobilį, pradėjau kabintis drabužius.

Prie manęs priėjusi mergina sako: „Tai čia jūsų automobilį apvogė?“ Man nutirpo rankos, kojos, iš rankų iškrito daiktai. Iš pradžių nesupratau: „Ką reiškia apvogė?“ – paklausiau. Pasukęs galvą pamačiau, kad ant priekinės automobilio sėdynės guli krūva šukių“, – pasakoja J. Šatas, po darbų skubėjęs į draugo gimtadienį.

Išvydęs šukes J. Šatas suprato, kad dingo ant priekinės sėdynės palikta kuprinė. „Joje buvo asmens, automobilio dokumentai, pinigai, užrašų knygutė. Dabar jaučiuosi kaip be nieko. Visa laimė, kad namų raktai buvo kitoje vietoje“, – sako stilistas.

Po savaitės viduryje patirtų nemalonumų sostinės centre, penktadienį J. Šatą pasiekė dar viena žinia – tą pačią dieną, kai buvo įvykdyta automobilio vagystė, mirė jo tėtis. „Jau daugiau kaip 10 metų mūsų santykiai buvo gana atšalę, bendravome nedaug, bet vis tiek labai nemalonu. Šiuo metu patiriu daug nuostolių ir finansiškai, ir emociškai“, – atviravo vyras.

Dėl vagystės policija pradėjo tyrimą, tačiau J. Šatas atviras: mažai tikisi, kad tyrimas duos vaisių. „Vagystė įvyko 5 minutės iki man sugrįžtant prie automobilio. Iškvietėme policiją, padėjo ir mergina, mačiusi įvykį, pildėme dokumentus, ekipažai važinėjo ir ieškojo įtariamųjų. Vis dėlto abejoju, kad kas nors atsiras“, – sako J. Šatas.

Stilistas prisipažįsta nustebęs, kad Vilniuje siaučia ilgapirščiai – galvojo, kad tokių įvykių šiomis dienomis pasitaiko itin retai. „Stebėdamasis paklausiau policininkų, ar dar taip būna (vagysčių – LRT.lt). Atsakė, kad tądien mano atvejis buvo jau antras“, – pasakoja J. Šatas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.