Veidai

2020.09.03 06:59

Su LRT atsisveikinanti Laima Kybartienė – apie rutiną ridenant kamuoliukus ir studiją, kur gyvena širdis

apžiūrėkite loterijos mašinas
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.09.03 06:59

„Niekas nestovi vietoje – gyvenimas keičiasi“, – portalui LRT.lt sako legendinė diktorė, laidų vedėja Laima Kybartienė, kuri drauge su loterijomis „Kenoloto“ ir „Jėga“ nuo pirmadienio keliasi į kitos televizijos eterį. Su žiūrovais ji ir toliau sveikinsis, o studijos sako pasiilgsianti – jai ji jaučia ypatingus sentimentus.

Po maždaug 25 metų, praleistų LRT eteryje, loterijos „Jėga“ ir „Kenoloto“ nuo rugsėjo 7-osios keliasi į kitą televiziją. Žaidimus ir toliau ves Jurgita Drabatienė bei L. Kybartienė, „Kenoloto“ kamuoliukus ridedanti nuo pat pradžių – daugiau nei du dešimtmečius. Iš pradžių laidos buvo filmuojamos porą kartų, vėliau keturis, po to šešis kartus per savaitę, galiausiai kasdien po du kartus.

„Manęs dažnai klausia, ar man nepabosta kasdien daryti tą patį – ridenti kamuoliukus. Tačiau visuomet atsakau, kad tai mano gyvenimo dalis. Argi pabosta namuose kasdien bendrauti su artimaisiais? Juk ne. Iš tiesų, kai taip ilgai dirbi, darbas negali pavirsti rutina, pabosti.

Kiekviena diena yra skirtinga, kiekvieną dieną lydi kitokia nuotaika, kitokiomis aktualijomis gyvename, kitokie dalykai vyksta Lietuvoje... Tai gyvenimo dalis“, – svarsto L. Kybartienė.

Šešias dienas per savaitę ji atvažiuoja į studiją, esančią S. Konarskio gatvėje įsikūrusiame LRT pastate. Laima sako, kad šiai ji jaučia ypatingus sentimentus ir jos tikrai pasiilgsianti. „Būtent šioje studijoje pirmiausia pradėjau dirbti kaip diktorė. Kaip diktorė, laidų vedėja čia ir gimiau, ir užaugau.

Čia mano namai, pirmasis kambarys, šioje studijoje mano širdis gyvena“, – pasakoja L. Kybartienė. O ir darbuotojai, dirbę su loterijomis, anot jos, tapo savotiška šeima. „O tai šiais laikais ganėtinai reta“, – priduria legendinė laidų vedėja.

Ji prisimena ir seną posakį, kad nieko nėra pastovesnio už pokyčius. „Niekas nestovi vietoje – gyvenimas keičiasi ir taip yra teisinga“, – svarsto L. Kybartienė.

Į kitą studiją jau netrukus bus išvežtos ir „Kenoloto“ bei „Jėga“ mašinos, kuriose daugiau nei du dešimtmečius maišomi ir ridenami kamuoliukai.

Apžiūrėti studiją ir loterijų mašinas galite nuotraukų galerijoje.