Veidai

2015.12.11 14:33

Kauno rajone – unikali kalėdinė eglutė

LRT.lt2015.12.11 14:33

Kauno rajone esančiame Voškonių kaimelyje siekiama šventinio rekordo. Penktadienio vakarą čia sužibs eglutė, sudaryta iš beveik 16 tūkst. plastikinių kamštelių, rašoma bendruomenės pranešime spaudai. 

Originalų Kalėdų simbolį bendruomenė kūrė beveik tris mėnesius. Eglutė sudaryta iš 15 700 plastikinių kamštelių, kurie išdėlioti į skirtingus 8 ornamentus. 

„Visi ant eglutės „nugulę“ piešiniai – tai spontaniška bendruomenės meninė išraiška“, – teigė idėjos autorė, Voškonių bendruomenės pirmininkė, Raminta Miškinė. Autorė prisipažįsta, kad eglutė padėjo suburti bendruomenę. 

Voškonių bendruomenės nuotr.

Piešinius kūrė net kelios komandos. Moterys plušėjo prie kūrybinių eglutės gamybos darbų, vyrams atiteko techniniai darbai. 

Eglutę kūrusių žmonių teigimu, sunkiausia buvo kamštelius atrinkti, surūšiuoti pagal spalvas ir suskaičiuoti. Visa kita – tik malonus kūrybinis procesas. 

Šventės dalyviai galės pasigrožėti ne tik ekologiška eglute, bet ir apžiūrėti milžinišką kojinę, kurią kartu mezgė Domeikavos bei Voškonių bendruomenės. 

Eglutė bus įžiebta gruodžio 11 d. (penktadienį), 18 val. skverelyje prieš Eigirglos darželį. Renginio svečių laukia karšta arbata ir pramogos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt