Veidai

2015.12.11 10:24

Nufilmuoti dukrų žinutes savo vaikinams skaitantys tėčiai: reakcijos pasako viską

DELFI.lt2015.12.11 10:24

Rasti ne itin padorų dukros susirašinėjimą su draugu yra vienas iš didžiausių tėčio košmarų. Tačiau įsivaizduokite, jei ši nemaloni akimirka dar būtų ir įrašyta?

Naujausiame „Elite Daily“ vaizdo įraše užfiksuoti tėčiai, kurie gavo savo dukrų mobiliuosius telefonus ir perskaitė jų susirašinėjimą su vaikinais. Galima drąsiai teigti, kad po tokios patirties praktiškai visi tėčiai suprato, kad jų mažosios mergaitės nebėra jau tokios mažos.

Įrašo pradžioje viena mergaitė bando įtikinti savo tėtį, kad žinutė nuo jos vaikino „beje, ar pasidarei tą nėštumo testą?“ yra „nieko tokio“.

Toliau tėčiai atskleidžia, ką jie jaučia savo dukrų vaikinams. Dauguma tėčių juos vertina labai gerai.

„Man patinka tas vaikinas! – džiaugiasi vienas tėtis. – Jis vienas iš tų žmonių, šalia kurių būdamas pagalvoji: „Kokia gera, švari energija.“

Tačiau kai tėtis perskaito šio jaunuolio susirašinėjimą su savo dukra, jo entuziazmas labai greit išblėsta.

„Carter, praeitą naktį man buvo labai malonu...“ „Ką?! “ – šaukia tėtis, suraukęs veidą, o dukra raudonuoja, nervingai kikena ir bando atimti iš jo savo telefoną.

„Tik leisk man paklausti vieną klausimą“ – sako jai tėtis.

Kitas tėtis dukters telefone perskaito jos vaikino papasakotą istoriją apie vieną draugą, kuris „fontanu vėmė ant šaligatvio“. Nustebęs tėtis klausia: „Kodėl jis vėmė?“, o dukra atsako, kad „jam buvo labai bloga.“ Tėtis nesupranta: „Kodėl jam buvo bloga?“, o dukra žiūri į grindis ir nervingai veblena: „Mmm... gripas.“

Kiti tėčiai taip pat sužinojo apie savo dukras daugiau, nei buvo pasiruošę sužinoti. Pavyzdžiui, vienas tėtis buvo šokiruotas, kai suprato, kad jo dukros susirašinėjimuose labai dažnai naudojamas baklažaną vaizduojantis jausmaženklis iš tiesų yra aliuzija į vyro lyties organą.

„Žinau tą jausmą – o dar seniai negavau „baklažano“, tad jaučiuosi siaubingai“, – skaito tėtis, o kai supranta, kas tas „baklažanas“, jo veidas ištįsta, ir jis išlemena: „Ooo, dabar supratau.“

Visas nuoširdžias reakcijas žiūrėkite čia:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.