Veidai

2020.08.28 11:19

Pirmieji Lietuvą apkabinti išvykusio Igno Krupavičiaus įspūdžiai: mūsų planai riboti, nors ir labai gražūs

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.08.28 11:19

Ketvirtadienį LRT laidų vedėjas, žurnalistas Ignas Krupavičius iš Katedros aikštės Vilniuje išlydėtas į kelionę po Lietuvą. Tai – LRT.lt portalo specialaus projekto „Apkabink Lietuvą“ pradžia. Penktadienį I. Krupavičius dalinasi pirmaisiais įspūdžiais.

Lankydamas pasienyje esančius Lietuvos regionus Ignas kartu su kolega, LRT režisieriumi Roku Makarevičiumi rengs specialiąsias laidas, kurios LRT.lt portale bus pradėtos transliuoti rugsėjo mėnesį.

Ignas Krupavičius projekte „Apkabink Lietuvą“ sveikinasi iš Dieveniškių: esame labai dėkingi kelyje sutiktiems žmonėms

Penktadienį I. Krupavičius pirmaisiais kelionės įspūdžiais pasidalino su LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovais. I. Krupavičius su žiūrovais sveikinosi iš Dieveniškių, kur atvyko ketvirtadienį.

Miestelyje jiedu su R. Makarevičiumi bendravo su vietiniais žmonėmis, apžiūrėjo pilį, buvo ir grybauti. Toliau duetas mažyčiu automobiliu, pavadintu Juze, ketina traukti į šiaurę – iki Švenčionių. Tiesa, planus gali pakoreguoti oras ir techninės senutėlio automobilio galimybės.

Beje, automobilis pokštą iškrėtė jau pačioje kelionės pradžioje. Katedros aikštėje išlydint į kelionę sunkiai užsivedė, tad LRT kolegoms teko Juzę pastumti.

„Mūsų planai riboti, nors ir labai gražūs“, – juokiasi I. Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt