Naujienų srautas

Veidai2015.12.09 18:14

J. Brūzga dalyvaus „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje

15min.lt 2015.12.09 18:14

Praėjusiais metais pasirodęs „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje, Jurgis Brūzga savo jėgas nusprendė išbandyti ir šiemet. Šį kartą dainininkas į atranką eina ne tuščiomis: „Dabar jau žinau, koks esu atlikėjas, turiu savo stilių, dainą ir tikiu savimi“ – sako J. Brūzga.  

Dainininkas J. Brūzga tikina, jog šiais metais jo lūkesčiai „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje yra gerokai didesni. Atlikėjo nuomone, praėjusi atranka buvo labiau savęs išbandymas, o šiais metais jis pasiryžęs kovoti dėl pergalės.
 
„Manau, jog „Eurovizija“ yra dainos konkursas, tad eiti be savo kūrinio yra beprasmiška. Praeitais metais jaučiau, jog „Eurovizija“ dar ne man, tačiau šiemet turiu puikią dainą ir tikiu jos sėkme.“
 
J. Brūzga kelialapį į didžiąją „Euroviziją“ bandys iškovoti su daina „GoOne“. Atlikėjas pasakoja, jog daina susijusi su pasaulyje vykstančiais neramumais: „Kūrinys yra apie chaosą, vykstantį ne tik pasaulyje, bet ir žmogaus viduje. Dainos pagrindinė mintis yra tokia, jog kiekvienas turime pradėti nuo savęs ir nusiraminti viduje.“  
Dainos „GoOne“ muzikos autorius yra pats Jurgis, o žodžių – jo žmona Akmėja Brūzgė. „Džiaugiuosi, jog žodžius kūrė mano žmona, daina man tampa dar artimesnė. Mes esame tikrai neblogas šeimyninis duetas“ – šypsosi Jurgis. Kolkas dainininkas savo kūrinį dar laiko paslaptyje ir žada klausytojams pristatyti pirmosios „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laidos metu.
 
Praėjusių metų „Eurovizijos“ atrankoje J. Brūzgą daug kas vadino  atradimu lietuviškos muzikos scenoje. Tiesa, atlikėjas sėkmę mėgino neturėdamas savo dainos, bet jo stiprus balsas bei energija sužavėjo tiek komisiją, tiek žiūrovus. Tąkart jis savo kovas „Eurovizijos“ atrankoje baigė prieš pat finalą.
 
Jurgis Brūzga Lietuvos muzikinį pasaulį grįžta su trenksmu. Dainininkas ne tik bandys sėkmę „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje, bet ir paskelbė apie naują programą „Uptown Funk“, kurioje atliks žymiausias Bruno Mars dainas. Jurgis žada, jog programa bus tikras energijos ir geros nuotaikos užtaisas bei kviečia nepraleisti koncertų Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi